Olaylar: FC San Marcos
Liga 2 | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | FC San Marcos - Ayacucho | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-12 | AD Cantolao - FC San Marcos | 0 - 0 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-07-21 | FC San Marcos - ADC Juan Pablo II | 0 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-13 | Deportivo Llacuabamba - FC San Marcos | 2 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-07 | FC San Marcos - Alianza Universidad | 1 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-28 | FC San Marcos - Club Ada Jaen | 6 - 0 |
FC San Marcos - Ayacucho
Peru, Liga 2, maç FC San Marcos - Ayacucho, başlangıç zamanı 2024-08-18 18:15:00 uluslararası saat.
FC San Marcos Ve Ayacucho şampiyonaya katılır Liga 2, Peru.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Ayacucho
Liga 2 | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | FC San Marcos - Ayacucho | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Ayacucho - Pirata FC | 4 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-07-22 | Deportivo Municipal - Ayacucho | Ertelenen | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-14 | Ayacucho - Comerciantes FC | 0 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-07 | Deportivo Coopsol - Ayacucho | 2 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-03 | Ayacucho - Ucv Moquegua | 0 - 0 |
Puan durumu
Liga 2 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Alianza Universidad | 16 | 13 | 2 | 1 | 42:7 | 41 |
2
|
FC San Marcos | 15 | 10 | 2 | 3 | 34:14 | 32 |
3
|
Deportivo Llacuabamba | 15 | 9 | 3 | 3 | 39:10 | 30 |
4
|
ADC Juan Pablo II | 16 | 8 | 3 | 5 | 25:15 | 27 |
5
|
Pirata FC | 15 | 8 | 1 | 6 | 23:19 | 25 |
6
|
Club Ada Jaen | 15 | 7 | 3 | 5 | 25:24 | 24 |
7
|
FC Carlos Stein | 16 | 4 | 0 | 12 | 22:49 | 12 |
8
|
Juan Aurich | 14 | 0 | 0 | 14 | 0:42 | 0 |
9
|
Union Huaral | 14 | 0 | 0 | 14 | 0:42 | 0 |
Liga 2 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Comerciantes FC | 16 | 9 | 6 | 1 | 26:13 | 33 |
2
|
Deportivo Binacional | 15 | 8 | 1 | 6 | 22:15 | 25 |
3
|
Santos FC de Nazca | 16 | 6 | 4 | 6 | 15:14 | 22 |
4
|
Ayacucho | 15 | 6 | 3 | 6 | 15:14 | 21 |
5
|
Deportivo Municipal | 14 | 4 | 8 | 2 | 16:15 | 20 |
6
|
AD Cantolao | 16 | 6 | 2 | 8 | 16:20 | 20 |
7
|
Deportivo Coopsol | 16 | 5 | 4 | 7 | 21:27 | 19 |
8
|
Deportivo USMP | 16 | 3 | 9 | 4 | 19:22 | 18 |
9
|
Ucv Moquegua | 16 | 2 | 5 | 9 | 12:22 | 11 |
Liga 2 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ADC Juan Pablo II | ||||||
|
FC Carlos Stein | ||||||
|
Club Ada Jaen | ||||||
|
Juan Aurich | ||||||
|
Deportivo Llacuabamba | ||||||
|
Alianza Universidad | ||||||
|
FC San Marcos | ||||||
|
Pirata FC | ||||||
|
Union Huaral |
Liga 2 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Cantolao | ||||||
|
Comerciantes FC | ||||||
|
Ayacucho | ||||||
|
Deportivo Municipal | ||||||
|
Deportivo USMP | ||||||
|
Deportivo Coopsol | ||||||
|
Deportivo Binacional | ||||||
|
Santos FC de Nazca | ||||||
|
Ucv Moquegua |
Liga 2 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
ADC Juan Pablo II | ||||||
|
FC Carlos Stein | ||||||
|
Club Ada Jaen | ||||||
|
Juan Aurich | ||||||
|
Deportivo Llacuabamba | ||||||
|
Alianza Universidad | ||||||
|
FC San Marcos | ||||||
|
Pirata FC | ||||||
|
Union Huaral |
Liga 2 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AD Cantolao | ||||||
|
Comerciantes FC | ||||||
|
Ayacucho | ||||||
|
Deportivo Municipal | ||||||
|
Deportivo USMP | ||||||
|
Deportivo Coopsol | ||||||
|
Deportivo Binacional | ||||||
|
Santos FC de Nazca | ||||||
|
Ucv Moquegua |
Main Round, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ayacucho | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Comerciantes FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
AD Cantolao | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
FC San Marcos | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
ADC Juan Pablo II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
6
|
Pirata FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Main Round, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Santos FC de Nazca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Deportivo Llacuabamba | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Alianza Universidad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Deportivo Coopsol | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
5
|
Club Ada Jaen | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
Relegation Round: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Binacional | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Deportivo USMP | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Ucv Moquegua | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
FC Carlos Stein | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |