Skiljebo SK - Enkopings SK , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Skiljebo SK
Division 2, Norra Svealand | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-31 | Kungsängens IF - Skiljebo SK | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | IK Franke - Skiljebo SK | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Skiljebo SK - Enkopings SK | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | FC Gute - Skiljebo SK | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Skiljebo SK - FC Arlanda | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | Foc Farsta - Skiljebo SK | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-20 | Skiljebo SK - FC Jarfalla | 4 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-16 | IFK Osteraakers FK - Skiljebo SK | 1 - 4 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-08 | Sandvikens AIK FK - Skiljebo SK | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-01 | Skiljebo SK - Dalkurd FF | 2 - 2 |
Skiljebo SK - Enkopings SK
İsveç, Division 2, Norra Svealand, maç Skiljebo SK - Enkopings SK, başlangıç zamanı 2024-08-18 12:00:00 uluslararası saat.
Skiljebo SK Ve Enkopings SK şampiyonaya katılır Division 2, Norra Svealand, İsveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Enkopings SK
Division 2, Norra Svealand | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Hudiksvalls FF - Enkopings SK | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-23 | Enkopings SK - Viggbyholms IK FF | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | Skiljebo SK - Enkopings SK | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-12 | Enkopings SK - IK Franke | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Enkopings SK - Kungsängens IF | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-29 | FC Gute - Enkopings SK | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Enkopings SK - Foc Farsta | 2 - 0 | |
2024-06-23 | Enkopings SK - Foc Farsta | Ertelenen | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-15 | FC Arlanda - Enkopings SK | 4 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-09 | IFK Osteraakers FK - Enkopings SK | 0 - 4 |
Puan durumu
Division 2, Norra Svealand 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Arlanda | 14 | 10 | 3 | 1 | 40:19 | 33 |
2
|
Enkopings SK | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:14 | 32 |
3
|
IK Franke | 14 | 7 | 3 | 4 | 27:19 | 24 |
4
|
FC Jarfalla | 14 | 8 | 0 | 6 | 22:21 | 24 |
5
|
Viggbyholms IK FF | 15 | 5 | 6 | 4 | 24:19 | 21 |
6
|
IFK Osteraakers FK | 14 | 6 | 3 | 5 | 20:23 | 21 |
7
|
FC Gute | 14 | 6 | 2 | 6 | 26:23 | 20 |
8
|
Hudiksvalls FF | 14 | 5 | 5 | 4 | 19:19 | 20 |
9
|
Kungsängens IF | 14 | 6 | 1 | 7 | 15:14 | 19 |
10
|
Falu BS FK | 14 | 4 | 5 | 5 | 19:20 | 17 |
11
|
Skiljebo SK | 14 | 4 | 3 | 7 | 17:23 | 15 |
12
|
Foc Farsta | 15 | 3 | 6 | 6 | 26:33 | 15 |
13
|
Sandvikens AIK FK | 14 | 2 | 4 | 8 | 18:29 | 10 |
14
|
Dalkurd FF | 14 | 0 | 3 | 11 | 11:43 | 3 |