FC Rokycany - SK Aritma Prag (1-5), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Rokycany
Divize A | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Tj Ligmet Milin - FC Rokycany | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-23 | FC Rokycany - SK Aritma Prag | 1 - 5 | |
Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-20 | FC Rokycany - 1 FK Pribram | 1 - 6 | |
Divize A | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-16 | SK Senco Doubravka - FC Rokycany | 2 - 2 | |
Cup | |||
2024-08-02 | FC Rokycany - SK Senco Doubravka | 4 - 3 | |
Division A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-15 | FC Rokycany - SK Petrin Plzen | 2 - 3 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.75
|
4
|
2
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 9
Genel
FC Rokycany + SK Aritma Prag Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Rokycany Mağlubiyetsiz 3
FC Rokycany 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
FC Rokycany Karşılıklı gol 4 itibaren 5
SK Aritma Prag Gol yenilen maçlar 4
SK Aritma Prag 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
SK Aritma Prag Karşılıklı gol 7 itibaren 9
SK Aritma Prag Mağlubiyetsiz 3
Kişisel toplantılar
FC Rokycany Gol yenilen maçlar 3
SK Aritma Prag Galibiyet 3
FC Rokycany - SK Aritma Prag
Çek Cumhuriyeti, Divize A, maç FC Rokycany - SK Aritma Prag, başlangıç zamanı 2024-08-23 16:00:00 uluslararası saat.
FC Rokycany Ve SK Aritma Prag şampiyonaya katılır Divize A, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SK Aritma Prag
Divize A | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | SK Aritma Prag - Slavoj Cesky Krumlov | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-23 | FC Rokycany - SK Aritma Prag | 1 - 5 | |
Cup | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-20 | SK Aritma Prag - Sokol Hostoun | 3 - 2 | |
Divize A | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | SK Aritma Prag - Kraluv Dvur | 3 - 2 | |
2024-08-10 | FK Komarov - SK Aritma Prag | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-17 | Kladno - SK Aritma Prag | 3 - 0 |
Puan durumu
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
SK Aritma Prag | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
3
|
Slavoj Cesky Krumlov | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
4
|
TJ Jiskra Domažlice II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
5
|
FK Spartak Sobeslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Hluboka | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 5 |
7
|
FC Rokycany | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
1.FK Příbram B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Tj Prestice | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
10
|
SK Hořovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Kraluv Dvur | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
12
|
SK Slavia Vejprnice | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
13
|
FK Komarov | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:8 | 2 |
14
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
15
|
SK Senco Doubravka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
16
|
SK Petrin Plzen B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |