Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.35 | 2.33 | 2.36 | Ortalama toplam oyun |
4 | 4.7 | 3.3 |
1.4 | 1.56 | 1.27 | Atılan ortalama gol sayısı |
3.1 | 3.8 | 2.4 |
0.95 | 0.78 | 1.09 | Ortalama goller |
0.9 | 0.9 | 0.9 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
30%
Beraberlik
25%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
80%
kazanır
5%
Beraberlik
15%
Zararlar
Bitmiş: 90%
Altında: 10%
Total 1.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 2.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 3.5
Olaylar: Sochi Youth
Youth League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-23 | Sochi Youth - CSKA Moskova | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | Baltika Kaliningrad Youth - Sochi Youth | 1 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Sochi Youth - Strogino Moskova | 2 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | FC Krasnodar - Sochi Youth | 1 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Sochi Youth - Lokomotiv Moskova | 3 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Samara Kryliya Sovetov - Sochi Youth | 1 - 2 |
Sochi Youth - CSKA Moskova
Rusya, Youth League, maç Sochi Youth - CSKA Moskova, başlangıç zamanı 2024-08-23 17:00:00 uluslararası saat.
Sochi Youth Ve CSKA Moskova şampiyonaya katılır Youth League, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: CSKA Moskova
Youth League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-23 | Sochi Youth - CSKA Moskova | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | FK Rostov Youth - CSKA Moskova | 1 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | CSKA Moskova - Orenburg Youth | 2 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskova - FC Akhmat Grozny | 6 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Dinamo Moskova - CSKA Moskova | 2 - 3 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | CSKA Moskova - Fakel Voronezh Youth | 7 - 2 |
Puan durumu
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak Moskova | 18 | 13 | 2 | 3 | 34:17 | 41 |
2
|
Lokomotiv Moskova | 18 | 11 | 0 | 7 | 40:26 | 33 |
3
|
FC Krasnodar | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:22 | 36 |
4
|
Sochi Youth | 18 | 9 | 5 | 4 | 27:15 | 32 |
5
|
Akron Akademia Konoplev | 18 | 9 | 2 | 7 | 34:30 | 29 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 18 | 7 | 5 | 6 | 26:31 | 26 |
7
|
Rubin Kazan | 18 | 6 | 3 | 9 | 13:16 | 21 |
8
|
Strogino Moskova | 18 | 5 | 3 | 10 | 24:34 | 18 |
9
|
Samara Kryliya Sovetov | 18 | 4 | 4 | 10 | 28:41 | 16 |
10
|
Uor-5 | 18 | 0 | 3 | 15 | 11:42 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 18 | 14 | 1 | 3 | 51:15 | 43 |
2
|
CSKA Moskova | 18 | 14 | 1 | 3 | 57:17 | 43 |
3
|
FK Rostov Youth | 18 | 10 | 4 | 4 | 34:22 | 34 |
4
|
Dinamo Moskova | 18 | 8 | 5 | 5 | 31:23 | 29 |
5
|
Chertanovo Moskova | 18 | 7 | 5 | 6 | 35:32 | 26 |
6
|
FC Akhmat Grozny | 18 | 5 | 5 | 8 | 24:37 | 20 |
7
|
Fakel Voronezh Youth | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:30 | 20 |
8
|
Ural Ekaterinburg | 18 | 3 | 7 | 8 | 19:35 | 16 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 18 | 2 | 6 | 10 | 19:51 | 12 |
10
|
Orenburg Youth | 18 | 1 | 3 | 14 | 12:40 | 6 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uor-5 | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Uor-5 | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |