Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Błękitni II Stargard
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz | İptal Edildi | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | Iskierka Szczecin - Błękitni II Stargard | 3 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-15 | Błękitni II Stargard - Gwardia Koszalin | 0 - 6 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Dąb Dębno - Błękitni II Stargard | 3 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Olimp Gościno - Błękitni II Stargard | 2 - 2 |
dizi 10
Genel
Błękitni II Stargard Kayıplar 3
Błękitni II Stargard Galibiyetsiz 5
Błękitni II Stargard Gol yenilen maçlar 13
Błękitni II Stargard 2.5 gol üstü 8 itibaren 8
Błękitni II Stargard Karşılıklı gol 8 itibaren 10
Błękitni II Stargard Less than 4.5 cards 9 itibaren 10
Orzeł Wałcz 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Orzeł Wałcz Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Kişisel toplantılar
Błękitni II Stargard + Orzeł Wałcz Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Orzeł Wałcz Gol yenilen maçlar 6
Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz
Poland Amateur, IV. Liga - Zachodniopomorski, maç Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz, başlangıç zamanı 2024-08-25 11:00:51 uluslararası saat.
Błękitni II Stargard Ve Orzeł Wałcz şampiyonaya katılır IV. Liga - Zachodniopomorski, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Orzeł Wałcz
IV. Liga - Zachodniopomorski | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | Błękitni II Stargard - Orzeł Wałcz | İptal Edildi | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | Orzeł Wałcz - Darłovia Darłowo | 1 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-15 | Ina Goleniów - Orzeł Wałcz | 4 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Wałcz - Baltyk Koszalin | 1 - 4 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Wieża Postomino - Orzeł Wałcz | 6 - 2 |
Puan durumu
IV. Liga - Zachodniopomorska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dąb Dębno | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:3 | 12 |
2
|
ZKS Kluczevia Stargard | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:4 | 12 |
3
|
Iskierka Szczecin | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:1 | 10 |
4
|
Gwardia Koszalin | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:0 | 10 |
5
|
Sparta Gryfice | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:7 | 9 |
6
|
Mechanik Bobolice | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:8 | 7 |
7
|
Chemik Police | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:7 | 6 |
8
|
Baltyk Koszalin | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
9
|
Ina Goleniów | 4 | 2 | 0 | 2 | 12:10 | 6 |
10
|
MKP Szczecinek | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
11
|
Gavia Choszczno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:12 | 6 |
12
|
Biali Sądów | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:8 | 5 |
13
|
Błękitni II Stargard | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:15 | 3 |
14
|
Orzeł Wałcz | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
15
|
Darłovia Darłowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
16
|
Kotwica II Kołobrzeg | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:14 | 1 |
17
|
GKS Manowo | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
18
|
Olimp Gościno | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:20 | 0 |