FK FUD Brus - FK Dedina (6-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK FUD Brus
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | FK Čitluk - FK FUD Brus | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | FK FUD Brus - FK Sloga Lozna | 2 - 4 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-28 | FK Rubin Donji Stupanj - FK FUD Brus | 4 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FK FUD Brus - FK Dedina | 6 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FK Borac Bivolje - FK FUD Brus | 2 - 1 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-09 | FK FUD Brus - OFK Kopaonik 1931 Brus | 1 - 5 |
dizi 7
Genel
FK FUD Brus Gol yenilen maçlar 3
FK FUD Brus 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
FK FUD Brus Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK Dedina 2.5 gol üstü 8 itibaren 9
FK Dedina Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kişisel toplantılar
FK FUD Brus + FK Dedina Gol yenilen maçlar 4
FK FUD Brus Galibiyet 4
FK FUD Brus - FK Dedina
Serbia Amateur, Prva Rasinska Okružna Liga, maç FK FUD Brus - FK Dedina, başlangıç zamanı 2024-08-25 15:00:00 uluslararası saat.
FK FUD Brus Ve FK Dedina şampiyonaya katılır Prva Rasinska Okružna Liga, Serbia Amateur.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira Goiania , Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Dedina
Prva Rasinska Okružna Liga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | FK Dedina - FK Gornji Stepoš | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | FK Velika Drenova - FK Dedina | 7 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-28 | FK Dedina - FK Sloga Dašnica | 1 - 4 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FK FUD Brus - FK Dedina | 6 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FK Dedina - FK Mladost 1977 Garevina | 0 - 2 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-09 | FK Sloga Ćićevac - FK Dedina | 4 - 2 |
Puan durumu
Prva Rasinska Okružna Liga 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloga Ćićevac | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
2
|
FK Rubin Donji Stupanj | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:2 | 12 |
3
|
FK Blagotin Poljna | 4 | 4 | 0 | 0 | 8:4 | 12 |
4
|
FK Sloga Lozna | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:5 | 10 |
5
|
FK Gornji Stepoš | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:2 | 9 |
6
|
FK Borac Bivolje | 4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
7
|
FK Čitluk | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
8
|
FK Velika Drenova | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
9
|
FK Beli Orlovi Tobolac | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 7 |
10
|
FK Mladost 1977 Garevina | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
11
|
FK Mačkovac | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | 4 |
12
|
FK FUD Brus | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:12 | 3 |
13
|
FK BSK Bela Voda | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
14
|
FK Sloga Dašnica | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | 3 |
15
|
FK Parunovac | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
16
|
FK Polet 57 Milutovac | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | 0 |
17
|
FK Dedina | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:19 | 0 |
18
|
FK Trudbenik Stalać | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:20 | 0 |
yer
Brezilya
ülke
Goiania
Kent
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
stadyum