FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK Jindrichuv Hradec 1910
Divize A | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | FK Spartak Sobeslav - FK Jindrichuv Hradec 1910 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka | 0 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 2 - 1 | |
Division A | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-06-15 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-06-08 | SK Otava Katovice - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 1 - 6 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - SK Hořovice | 2 - 3 |
dizi 7
Genel
FK Jindrichuv Hradec 1910 + Hluboka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK Jindrichuv Hradec 1910 Galibiyetsiz 3
FK Jindrichuv Hradec 1910 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
FK Jindrichuv Hradec 1910 Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Hluboka Galibiyetsiz 4
Hluboka Hiç gol atılmamış 4
Hluboka 2.5 gol altı 5 itibaren 6
FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka
Çek Cumhuriyeti, Divize A, maç FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka, başlangıç zamanı 2024-08-25 14:00:00 uluslararası saat.
FK Jindrichuv Hradec 1910 Ve Hluboka şampiyonaya katılır Divize A, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Hluboka
Divize A | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | 1.FK Příbram B - Hluboka | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka | 0 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | Hluboka - SK Slavia Vejprnice | 0 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FK Spartak Sobeslav - Hluboka | 3 - 0 | |
2023-07-30 | Hluboka - FK Spartak Sobeslav | 1 - 1 | |
2022-11-11 | Hluboka - Rudolfov | 3 - 0 |
Puan durumu
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
SK Aritma Prag | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
3
|
Slavoj Cesky Krumlov | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
4
|
TJ Jiskra Domažlice II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
5
|
FK Spartak Sobeslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Hluboka | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 5 |
7
|
FC Rokycany | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
1.FK Příbram B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Tj Prestice | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
10
|
SK Hořovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Kraluv Dvur | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
12
|
SK Slavia Vejprnice | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
13
|
FK Komarov | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:8 | 2 |
14
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
15
|
SK Senco Doubravka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
16
|
SK Petrin Plzen B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |