Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.75 | 3.36 | 2 | Ortalama toplam oyun |
2.05 | 2.2 | 1.9 |
1.45 | 2.18 | 0.56 | Atılan ortalama gol sayısı |
0.9 | 0.8 | 1 |
1.3 | 1.18 | 1.44 | Ortalama goller |
1.15 | 1.4 | 0.9 |
Göreceli göstergeler
25%
kazanır
40%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
35%
kazanır
25%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
Olaylar: Rodina 2 Moscow
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Dinamo Brjansk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - FC Krasnodar-2 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Rodina 2 Moscow - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 2 | |
2024-07-09 | Rodina 2 Moscow - FC Novosibirsk | 1 - 1 | |
2024-07-02 | Rodina 2 Moscow - FC Volgar Astrakhan | 2 - 3 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-08 | Rodina 2 Moscow - FC Chelyabinsk | 1 - 3 |
Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk, başlangıç zamanı 2024-08-25 19:00:00 uluslararası saat.
Rodina 2 Moscow Ve Mashuk-KMV Pyatigorsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Mashuk-KMV Pyatigorsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | FC Krasnodar-2 - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | FC Murom - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Metallurg Lipetsk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Dinamo Brjansk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-09 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Dinamo Makhachkala | 2 - 2 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | FK Volga Ulyanovsk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Spartak Kostroma | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | FC Tekstilshchik Ivanovo - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 1 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Chelyabinsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
Veles Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
PFC Kuban | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
FC Krasnodar-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Dinamo Brjansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Murom | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
FK Volga Ulyanovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |