SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SpVgg Olympia 1914 Kassel
Kreisliga A Kassel | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-09-15 | HNK Hajduk 96 Kassel - SpVgg Olympia 1914 Kassel | - | |
Kreispokal-Kassel | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-11 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - TSV Ihringshausen 1945 | - | |
Kreisliga A Kassel | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-08 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSV Kassel | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-01 | SBV 07 Kassel - SpVgg Olympia 1914 Kassel | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | DJK Zagreb Kroatien Kassel - SpVgg Olympia 1914 Kassel | 1 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-11 | SG Escherode/Uschlag - SpVgg Olympia 1914 Kassel | 0 - 7 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-04 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - SG Landwehrhagen/Benterode II | 4 - 0 | |
Kreispokal-Kassel | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-07-28 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - SG Söhrewald | 6 - 0 | |
yuvarlak 201 | |||
2024-07-21 | Kasseler SV 1951 - SpVgg Olympia 1914 Kassel | 1 - 2 |
dizi 8
Genel
SpVgg Olympia 1914 Kassel Galibiyet 5
SpVgg Olympia 1914 Kassel Hiç gol yenmemiş 3
SpVgg Olympia 1914 Kassel 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
SpVgg Olympia 1914 Kassel Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FSC Lohfelden II Kayıplar 3
FSC Lohfelden II Gol yenilen maçlar 8
FSC Lohfelden II 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
FSC Lohfelden II Karşılıklı gol 5 itibaren 6
FSC Lohfelden II Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II
Almanya Amatör, Kreisliga A Kassel, maç SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II, başlangıç zamanı 2024-08-25 13:00:00 uluslararası saat.
SpVgg Olympia 1914 Kassel Ve FSC Lohfelden II şampiyonaya katılır Kreisliga A Kassel, Almanya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FSC Lohfelden II
Kreisliga A Kassel | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-22 | FSC Lohfelden II - HNK Hajduk 96 Kassel | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-15 | FSV Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-08 | FSC Lohfelden II - SBV 07 Kassel | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-01 | DJK Zagreb Kroatien Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - FSC Lohfelden II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | FSC Lohfelden II - SG Escherode/Uschlag | 0 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-11 | SG Landwehrhagen/Benterode II - FSC Lohfelden II | 2 - 1 | |
Kreispokal der Reserven Kassel | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-07 | Albanischer FC Kassel II - FSC Lohfelden II | 2 - 1 | |
Kreisliga A Kassel | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-04 | FSC Lohfelden II - TSG Sandershausen II | 7 - 1 | |
Kreispokal der Reserven Kassel | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-07-28 | SG Söhrewald II - FSC Lohfelden II | 1 - 8 |
Puan durumu
Kreisliga A Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SpVgg Olympia 1914 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:1 | 9 |
2
|
SBV 07 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | 9 |
3
|
TSV Hertingshausen II | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
4
|
FSV Kassel | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:7 | 7 |
5
|
AnadoluSpor Baunatal II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
1. CBC Sport 1894 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
7
|
FSC Lohfelden II | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:6 | 3 |
8
|
SG Escherode/Uschlag | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | 3 |
9
|
SG Landwehrhagen/Benterode II | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:14 | 3 |
10
|
SG Söhrewald | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
11
|
HNK Hajduk 96 Kassel | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:11 | 1 |
12
|
DJK Zagreb Kroatien Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
SV 1890 Nordshausen II | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
14
|
TSG Sandershausen II | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:15 | 0 |
Kreisliga A Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSG Wilhelmshöhe II | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
2
|
SG Ahnatal II | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
3
|
FSC Dynamo Windrad Kassel | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
4
|
VfL Kassel II | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | 4 |
5
|
TSV 1945 Rothwesten II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
6
|
SV Fortuna Kassel 1961 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
7
|
FC Bosporus Kassel II | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:8 | 3 |
8
|
Kasseler SV 1951 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9
|
RSV Eintracht Vellmar | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | 3 |
10
|
SSV 1951 Kassel | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
SV Türkgücü Kassel II | 3 | 0 | 1 | 2 | 7:15 | 1 |
12
|
Spielverein 06 Kassel | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:10 | 0 |
13
|
SV Germania 1970 Kassel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
14
|
FC Hermannia 09 Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |