Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
1.95 | 2.38 | 1.67 | Ortalama toplam oyun |
2.6 | 2.67 | 2.55 |
1 | 1.25 | 0.83 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.25 | 1.33 | 1.18 |
0.95 | 1.13 | 0.83 | Ortalama goller |
1.35 | 1.33 | 1.36 |
Göreceli göstergeler
30%
kazanır
50%
Beraberlik
20%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
30%
kazanır
35%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 1.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 2.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 3.5
Olaylar: Irtysh Omsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-19 | Irtysh Omsk - FC Chelyabinsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Irtysh Omsk - FK Volga Ulyanovsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - FC Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | FC Murom - Irtysh Omsk | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-10 | Akhmat Grozny - Irtysh Omsk | 2 - 0 | |
2024-06-28 | Torpedo Moskova - Irtysh Omsk | 0 - 0 |
Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk, başlangıç zamanı 2024-08-31 15:00:00 uluslararası saat.
Irtysh Omsk Ve Khimik Dzerzhinsk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-19 | Khimik Dzerzhinsk - Broke Boys | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FK Volga Ulyanovsk | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Rodina 2 Moscow - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 2 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:5 | 7 |
2
|
Veles Moscow | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:4 | 5 |
3
|
Avangard Kursk | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
4
|
Leningradets | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
4
|
Spartak Kostroma | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
6
|
FC Kaluga | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
FC Volgar Astrakhan | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
8
|
PFC Kuban | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
9
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:9 | 2 |
10
|
FC Novosibirsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
2
|
Khimik Dzerzhinsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
3
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
4
|
FC Krasnodar-2 | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
5
|
Irtysh Omsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
6
|
FK Volga Ulyanovsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
7
|
Torpedo Miass | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
8
|
FC Murom | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
9
|
Metallurg Lipetsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
10
|
Dinamo Brjansk | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |