Olaylar: SK Super Nova
1.Liga | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-09-15 | FK RFS II - SK Super Nova | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-31 | SK Super Nova - Leevon Ppk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | SK Super Nova - JDFS Alberts | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | SK Super Nova - Skanstes SK | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | SK Super Nova - Riga FC II | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | FK REZEKNE/BJSS - SK Super Nova | Ertelenen | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Ogre United - SK Super Nova | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | SK Super Nova - Marupes SC | 7 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-12 | SK Super Nova - FK RFS II | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-07 | SK Super Nova - FK Smiltene | 2 - 3 |
SK Super Nova - Leevon Ppk
Letonya, 1.Liga, maç SK Super Nova - Leevon Ppk, başlangıç zamanı 2024-08-31 11:00:00 uluslararası saat.
SK Super Nova Ve Leevon Ppk şampiyonaya katılır 1.Liga, Letonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Leevon Ppk
1.Liga | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-31 | SK Super Nova - Leevon Ppk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-23 | Leevon Ppk - Ogre United | - | |
Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-08-18 | Leevon Ppk - Riga FC | - | |
1.Liga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | Marupes SC - Leevon Ppk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-11 | Leevon Ppk - FK Smiltene | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-04 | Olaine - Leevon Ppk | 3 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-29 | Leevon Ppk - Valmiera FC II | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-21 | Leevon Ppk - Jfk Ventspils | 0 - 1 | |
Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-07-12 | Leevon Ppk - SC Grobiņa | 2 - 1 | |
1.Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-07-05 | FK Tukums 2000/Tss II - Leevon Ppk | 0 - 2 |
Puan durumu
1. Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK RFS II | 14 | 12 | 1 | 1 | 49:7 | 37 |
2
|
JDFS Alberts | 14 | 11 | 1 | 2 | 27:12 | 34 |
3
|
SK Super Nova | 13 | 9 | 2 | 2 | 31:8 | 29 |
4
|
Riga FC II | 14 | 6 | 6 | 2 | 31:13 | 24 |
5
|
Leevon Ppk | 14 | 8 | 0 | 6 | 22:15 | 24 |
6
|
Skanstes SK | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:13 | 23 |
7
|
Valmiera FC II | 14 | 6 | 1 | 7 | 24:22 | 19 |
8
|
Marupes SC | 14 | 5 | 4 | 5 | 13:23 | 19 |
9
|
Ogre United | 14 | 3 | 6 | 5 | 20:24 | 15 |
10
|
Jfk Ventspils | 14 | 3 | 4 | 7 | 14:23 | 13 |
11
|
FK Tukums 2000/Tss II | 14 | 3 | 1 | 10 | 10:34 | 10 |
12
|
Olaine | 14 | 2 | 3 | 9 | 20:33 | 9 |
13
|
FK Smiltene | 14 | 2 | 2 | 10 | 14:36 | 8 |
14
|
FK REZEKNE/BJSS | 13 | 2 | 2 | 9 | 9:42 | 8 |
1. Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK REZEKNE/BJSS |
1. Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK REZEKNE/BJSS |