Armia Żelków - LKS Ostrówek , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Armia Żelków
Klasa A - Siedlce | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-13 | Armia Żelków - Kosovia Kosów Lacki | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-06 | Amazonka Wiśniew - Armia Żelków | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Armia Żelków - LKS Ostrówek | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | Jastrząb Żeliszew - Armia Żelków | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-08-14 | Armia Żelków - ULKS Gołąbek | 1 - 3 | |
yuvarlak 201 | |||
2024-08-04 | Wektra II Zbuczyn - Armia Żelków | 0 - 10 |
dizi 8
Genel
LKS Ostrówek Kayıplar 3
LKS Ostrówek Gol yenilen maçlar 6
LKS Ostrówek 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
LKS Ostrówek Karşılıklı gol 5 itibaren 6
LKS Ostrówek Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Armia Żelków 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Armia Żelków Karşılıklı gol 6 itibaren 8
Armia Żelków Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Armia Żelków - LKS Ostrówek
Poland Amateur, Klasa A - Siedlce, maç Armia Żelków - LKS Ostrówek, başlangıç zamanı 2024-09-01 14:00:13 uluslararası saat.
Armia Żelków Ve LKS Ostrówek şampiyonaya katılır Klasa A - Siedlce, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: LKS Ostrówek
Klasa A - Siedlce | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | Tajfun Jartypory - LKS Ostrówek | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-06 | LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Armia Żelków - LKS Ostrówek | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | Zorza Sterdyń - LKS Ostrówek | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-08-04 | LKS Ostrówek - Amazonka Wiśniew | 2 - 5 |
Puan durumu
Klasa A - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Promnik Gończyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kolektyw Oleśnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Czarni Węgrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jastrząb Żeliszew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Zorza Sterdyń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Amazonka Wiśniew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
LKS Ostrówek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kosovia Kosów Lacki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Tęcza Stanisławów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Tajfun Jartypory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
GKS Dobre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Armia Żelków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Wilga Miastków Kościelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |