Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sokół 1946 Sokółka
Klasa Okregowa Podlaska | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Pogoń Łapy - Sokół 1946 Sokółka | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka | 2 - 1 |
dizi 3
Genel
Dąb Dąbrowa Białostocka 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
Dąb Dąbrowa Białostocka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Sokół 1946 Sokółka Mağlubiyetsiz 3
Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka
Poland Amateur, Klasa Okregowa Podlaska, maç Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka, başlangıç zamanı 2024-09-01 15:00:00 uluslararası saat.
Sokół 1946 Sokółka Ve Dąb Dąbrowa Białostocka şampiyonaya katılır Klasa Okregowa Podlaska, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dąb Dąbrowa Białostocka
Klasa Okregowa Podlaska | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka | 2 - 1 | |
IV. Liga - Podlaska | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-09 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski | 3 - 5 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka | 6 - 0 |
Puan durumu
Klasa Okregowa Podlaska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sparta Augustów | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:4 | 10 |
2
|
Sokół 1946 Sokółka | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | 10 |
3
|
Żubr Drohiczyn | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:9 | 9 |
4
|
Rudnia Zabłudów | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
5
|
LZS Krynki | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 7 |
6
|
Sky Białystok | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
MKS Cresovia Siemiatycze | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:7 | 5 |
8
|
GKS Gródek | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
9
|
Piast Białystok | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:9 | 5 |
10
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
11
|
Pionier Brańsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | 4 |
12
|
Narew Choroszcz | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | 4 |
13
|
Pomorzanka Sejny | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
14
|
Puszczą Hajnówka | 4 | 0 | 3 | 1 | 8:9 | 3 |
15
|
Pogoń Łapy | 4 | 0 | 3 | 1 | 6:11 | 3 |
16
|
MKS Mielnik | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:14 | 0 |