FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
4.8 | 5.7 | 3.9 | Ortalama toplam oyun |
4 | 4.08 | 3.88 |
3.9 | 5.1 | 2.7 | Atılan ortalama gol sayısı |
2.9 | 2.75 | 3.13 |
0.9 | 0.6 | 1.2 | Ortalama goller |
1.1 | 1.33 | 0.75 |
Göreceli göstergeler
80%
kazanır
10%
Beraberlik
10%
Zararlar
Bitmiş: 100%
Altında: 0%
Total 1.5
Bitmiş: 90%
Altında: 10%
Total 2.5
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 3.5
60%
kazanır
10%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 1.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 2.5
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 3.5
Olaylar: FC Atom Novovoronezh
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-20 | FC Atom Novovoronezh - Rotor-M Volgograd | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-06 | FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-31 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom Novovoronezh | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-23 | FC Atom Novovoronezh - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-04 | Dinamo-M Bryansk - FC Atom Novovoronezh | 0 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-27 | FC Atom Novovoronezh - FC Aleksandr Dyatkovo | 2 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-19 | FC Metallurg-Oskol - FC Atom Novovoronezh | 2 - 2 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-13 | FC Atom Novovoronezh - Dnepr Smolensk | 7 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-06 | Avangard-M Kursk - FC Atom Novovoronezh | 1 - 5 |
FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan
Russia Amateur, Championship SFF Center, maç FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan, başlangıç zamanı 2024-09-06 21:00:36 uluslararası saat.
FC Atom Novovoronezh Ve FC Urozhay Elan şampiyonaya katılır Championship SFF Center, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Urozhay Elan
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-06 | FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-30 | FC Urozhay Elan - FC Kameya-SGUS Smolensk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-23 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Urozhay Elan | - | |
Volgograd Oblast Liga | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-08-17 | FC Urozhay Elan - SSh Rotor-1 Volgograd | - | |
Volgograd Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-08-11 | FC Akhtuba - FC Urozhay Elan | - | |
2024-08-04 | FC Urozhay Elan - FC Akhtuba | 0 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-03 | FC Yelets - FC Urozhay Elan | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-27 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | 2 - 1 | |
Volgograd Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-07-21 | FC ERS Complect Volgograd - FC Urozhay Elan | 2 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-07-20 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | 0 - 1 |
Puan durumu
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Urozhay Elan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Lokomotiv Liski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Metallurg-Oskol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Rotor-M Volgograd | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
UOR Volgograd | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
FC Urozhay Elan |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Rotor-M Volgograd | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
FC Metallurg-Oskol | ||||||
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
UOR Volgograd | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
FC Urozhay Elan |