Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
4.55 | 5.33 | 3.91 | Ortalama toplam oyun |
5.3 | 4.8 | 5.8 |
1.65 | 1.67 | 1.64 | Atılan ortalama gol sayısı |
4.5 | 4.4 | 4.6 |
2.9 | 3.67 | 2.27 | Ortalama goller |
0.8 | 0.4 | 1.2 |
Göreceli göstergeler
20%
kazanır
20%
Beraberlik
60%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 2.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 3.5
85%
kazanır
10%
Beraberlik
5%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 2.5
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 3.5
Olaylar: Spartak Kazinka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-06 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-30 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Spartak Kazinka - Avangard Chaplygin | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-17 | Rodnik Parshinovka - Spartak Kazinka | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | Spartak Kazinka - Atom Lebedyan | 3 - 12 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Temp Dobroye - Spartak Kazinka | 4 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Lev Tolstoy - Spartak Kazinka | 1 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-13 | Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk | 2 - 5 |
Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk, başlangıç zamanı 2024-09-06 21:00:00 uluslararası saat.
Spartak Kazinka Ve FC Sokol Lipetsk şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sokol Lipetsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-06 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-30 | FC Sokol Lipetsk - Lev Tolstoy | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Atom Lebedyan - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-08-10 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Ertelenen | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Sokol Lipetsk - Rodnik Parshinovka | 0 - 0 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-07-31 | Lev Tolstoy - FC Sokol Lipetsk | 2 - 11 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |