FC Mels II - FC Landquart , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Mels II
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-10-05 | FC Mels II - FC Walenstadt | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-25 | FC Sevelen - FC Mels II | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Triesenberg - FC Mels II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Mels II - FC Landquart | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-31 | FC Bad Ragaz - FC Mels II | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-23 | FC Mels II - Chur 97 II | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | CB Trun/Rabius - FC Mels II | 2 - 3 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-06-13 | FC Triesenberg - FC Mels II | 0 - 2 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-08 | FC Mels II - FC Ems II | 2 - 1 |
FC Mels II - FC Landquart
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç FC Mels II - FC Landquart, başlangıç zamanı 2024-09-07 15:00:00 uluslararası saat.
FC Mels II Ve FC Landquart şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Landquart
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | FC Landquart - US Schluein Ilanz | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | FC Walenstadt - FC Landquart | - | |
Bündner Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-09-14 | FC Landquart - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Mels II - FC Landquart | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FC Landquart - FC Bonaduz | 3 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Triesen - FC Landquart | 2 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-08-11 | FC Appenzell - FC Landquart | 8 - 0 | |
yuvarlak 201 | |||
2024-08-03 | FC Rorschacherberg - FC Landquart | 0 - 4 | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-15 | FC Schaan - FC Landquart | 10 - 0 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
AS Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |