FC Triesenberg - Chur 97 II , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Triesenberg
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Triesenberg - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-05 | US Schluein Ilanz - FC Triesenberg | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Triesenberg - FC Mels II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Triesenberg - Chur 97 II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-29 | FC Bonaduz - FC Triesenberg | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-24 | FC Triesenberg - FC Triesen | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FC Sevelen - FC Triesenberg | 0 - 3 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-06-13 | FC Triesenberg - FC Mels II | 0 - 2 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-09 | CB Trun/Rabius - FC Triesenberg | 5 - 2 | |
FL1 Aktiv - Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-05-08 | FC Vaduz - FC Triesenberg | 5 - 0 |
FC Triesenberg - Chur 97 II
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç FC Triesenberg - Chur 97 II, başlangıç zamanı 2024-09-07 15:00:00 uluslararası saat.
FC Triesenberg Ve Chur 97 II şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Chur 97 II
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | US Schluein Ilanz - Chur 97 II | - | |
Bündner Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-09-14 | FC Landquart - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Triesenberg - Chur 97 II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-23 | FC Mels II - Chur 97 II | 1 - 4 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | 2 - 1 | |
Bündner Cup | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-07-28 | FC Lenzerheide Valbella - Chur 97 II | 0 - 6 | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-08 | FC Triesen - Chur 97 II | 1 - 3 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
AS Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |