FC Trostianets - FC Kolos-2 Kovalivka , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Trostianets
Druha Liga | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | FC Chernihiv - FC Trostianets | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | FC Trostianets - FC Kolos-2 Kovalivka | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Oleksandria-2 - FC Trostianets | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | FC Trostianets - Vorskla-2 Poltava | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-16 | Metalist 1925-2 - FC Trostianets | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-08 | Nyva Vinnytsia - FC Trostianets | 0 - 0 | |
Ukraine Cup | |||
2024-08-03 | FC Trostianets - SC Poltava | 0 - 1 | |
Druha Liga | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-05-25 | FC Trostianets - Real Pharma Odesa | 6 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-19 | UCSA Kyiv - FC Trostianets | 4 - 0 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-11 | FC Trostianets - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 - 2 |
FC Trostianets - FC Kolos-2 Kovalivka
Ukrayna, Druha Liga, maç FC Trostianets - FC Kolos-2 Kovalivka, başlangıç zamanı 2024-09-07 10:00:04 uluslararası saat.
FC Trostianets Ve FC Kolos-2 Kovalivka şampiyonaya katılır Druha Liga, Ukrayna.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Kolos-2 Kovalivka
Druha Liga | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | FC Kolos-2 Kovalivka - Vorskla-2 Poltava | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | FC Trostianets - FC Kolos-2 Kovalivka | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | FC Kolos-2 Kovalivka - Nyva Vinnytsia | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | FC Lokomotyv Kyiv - FC Kolos-2 Kovalivka | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-16 | FC Kolos-2 Kovalivka - Hirnyk-Sport Horishni Plavni | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-08 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - FC Kolos-2 Kovalivka | 0 - 0 |
Puan durumu
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
FC Kulykiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Probiy Gorodenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
FC Uzhhorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
Rukh-2 Lviv | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Nyva-2 Ternopil | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
Skala 1911 Stryi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
Polissya-2 Zhytomyr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
10
|
Real Pharma Odesa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chernihiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | 3 |
2
|
Vorskla-2 Poltava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
Oleksandria-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Nyva Vinnytsia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC Trostianets | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Lokomotyv Kyiv | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Metalist 1925-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:8 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Hirnyk-Sport Horishni Plavni | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |