Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Lokomotiv Gomel
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | Dinamo Minsk Reserve - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | Energetik BGU Minsk - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-09-01 | Shakhter Soligorsk Reserve - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-25 | Lokomotiv Gomel - Ostrovets | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-18 | FC Molodechno - Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-11 | Lokomotiv Gomel - FC BARANOVICHI | 3 - 3 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-05 | BK Maxline Vitebsk - Lokomotiv Gomel | 3 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-01 | Niva Dolbizno - Lokomotiv Gomel | 2 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-27 | Lokomotiv Gomel - Volna Pinsk | Ertelenen |
Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II
Belarus, Pervaya Liga, maç Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II, başlangıç zamanı 2024-09-07 13:00:00 uluslararası saat.
Lokomotiv Gomel Ve FC Bate Borisov II şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Bate Borisov II
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | FC LIDA - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-31 | Energetik BGU Minsk - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-26 | FC Bate Borisov II - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-17 | Ostrovets - FC Bate Borisov II | 3 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-12 | FC Bate Borisov II - FC Molodechno | 0 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-05 | FC BARANOVICHI - FC Bate Borisov II | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-01 | BK Maxline Vitebsk - FC Bate Borisov II | 1 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | FC Bate Borisov II - Niva Dolbizno | 1 - 0 |
Puan durumu
Pervaya Liga: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 20 | 15 | 4 | 1 | 42:13 | 49 |
2
|
Niva Dolbizno | 20 | 12 | 6 | 2 | 48:21 | 42 |
3
|
Belshina | 19 | 13 | 3 | 3 | 43:19 | 37 |
4
|
BK Maxline Vitebsk | 20 | 11 | 3 | 6 | 34:18 | 36 |
5
|
Volna Pinsk | 19 | 11 | 3 | 5 | 38:25 | 36 |
6
|
Ostrovets | 20 | 9 | 6 | 5 | 31:27 | 33 |
7
|
Dinamo Minsk Reserve | 20 | 10 | 2 | 8 | 29:24 | 32 |
8
|
FC Bate Borisov II | 21 | 9 | 4 | 8 | 28:25 | 31 |
9
|
FK Bumprom | 20 | 8 | 4 | 8 | 34:23 | 28 |
10
|
FC LIDA | 19 | 8 | 3 | 8 | 21:24 | 27 |
11
|
FC ORSHA | 20 | 6 | 9 | 5 | 23:27 | 27 |
12
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 20 | 5 | 3 | 12 | 22:35 | 18 |
13
|
Torpedo Zhodino 2 | 20 | 5 | 3 | 12 | 23:47 | 18 |
14
|
Lokomotiv Gomel | 19 | 3 | 8 | 8 | 21:31 | 17 |
15
|
FC BARANOVICHI | 20 | 4 | 4 | 12 | 13:36 | 16 |
16
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 19 | 4 | 3 | 12 | 22:36 | 15 |
17
|
Kommunalnik Slonim | 20 | 2 | 5 | 13 | 18:41 | 11 |
18
|
Energetik BGU Minsk | 20 | 4 | 5 | 11 | 21:39 | 7 |