Stabaek IF 2 - Surnadal , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Stabaek IF 2
3rd Division Group 4 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-09-22 | Stabaek IF 2 - Tiller | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-17 | Verdal - Stabaek IF 2 | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-07 | Stabaek IF 2 - Surnadal | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-03 | Lillestrom (A) - Stabaek IF 2 | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | Stabaek IF 2 - Orkla | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Stabaek IF 2 - Melhus | 0 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Mosjøen - Stabaek IF 2 | 0 - 7 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Stabaek IF 2 - Trygg/Lade | 0 - 5 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | Rana FK - Stabaek IF 2 | 3 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | Stabaek IF 2 - Byasen | 1 - 1 |
Stabaek IF 2 - Surnadal
Norveç, 3rd Division Group 4, maç Stabaek IF 2 - Surnadal, başlangıç zamanı 2024-09-07 12:00:00 uluslararası saat.
Stabaek IF 2 Ve Surnadal şampiyonaya katılır 3rd Division Group 4, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Surnadal
3rd Division Group 4 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-09-21 | Surnadal - Orkla | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-15 | Surnadal - Lillestrom (A) | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-07 | Stabaek IF 2 - Surnadal | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Surnadal - Rana FK | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | Mosjøen - Surnadal | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Surnadal - Trygg/Lade | 2 - 5 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | Byasen - Surnadal | 1 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Surnadal - Verdal | 5 - 4 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Melhus - Surnadal | 2 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-22 | Surnadal - Rosenborg 2 | 0 - 4 |
Puan durumu
3. Division, Group 4, 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trygg/Lade | 17 | 13 | 1 | 3 | 44:18 | 40 |
2
|
Nardo FK | 17 | 12 | 1 | 4 | 46:20 | 37 |
3
|
Rana FK | 17 | 11 | 2 | 4 | 47:23 | 35 |
4
|
Lillestrom (A) | 16 | 9 | 0 | 7 | 52:41 | 27 |
5
|
Rosenborg 2 | 17 | 8 | 3 | 6 | 33:29 | 27 |
6
|
Tiller | 17 | 8 | 2 | 7 | 33:32 | 26 |
7
|
Stromsgodset (A) | 17 | 7 | 3 | 7 | 38:39 | 24 |
8
|
Stabaek IF 2 | 17 | 6 | 5 | 6 | 43:33 | 23 |
9
|
Melhus | 17 | 6 | 5 | 6 | 31:33 | 23 |
10
|
Byasen | 17 | 5 | 6 | 6 | 29:23 | 21 |
11
|
Orkla | 17 | 5 | 2 | 10 | 21:34 | 17 |
12
|
Surnadal | 17 | 5 | 2 | 10 | 24:45 | 17 |
13
|
Verdal | 17 | 4 | 4 | 9 | 26:44 | 16 |
14
|
Mosjøen | 16 | 0 | 2 | 14 | 8:61 | 2 |