Sokół Serock - Marcovia Marki , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
3.5 | 3.44 | 3.55 | Ortalama toplam oyun |
3.6 | 4.25 | 3.17 |
1.05 | 0.78 | 1.27 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.6 | 1.63 | 1.58 |
2.45 | 2.67 | 2.27 | Ortalama goller |
2 | 2.63 | 1.58 |
Göreceli göstergeler
15%
kazanır
10%
Beraberlik
70%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 2.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 3.5
35%
kazanır
10%
Beraberlik
55%
Zararlar
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 1.5
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 2.5
Bitmiş: 50%
Altında: 50%
Total 3.5
Olaylar: Sokół Serock
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-27 | Sokół Serock - KS Łomianki | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | Kasztelan Sierpc - Sokół Serock | 2 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-15 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | 3 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | PAF Płońsk - Sokół Serock | 0 - 0 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | Drogowiec Jedlińsk - Sokół Serock | 1 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-15 | Sokół Serock - Hutnik Warszawa | 0 - 5 |
Sokół Serock - Marcovia Marki
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, maç Sokół Serock - Marcovia Marki, başlangıç zamanı 2024-09-13 22:00:54 uluslararası saat.
Sokół Serock Ve Marcovia Marki şampiyonaya katılır Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Marcovia Marki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-27 | Drukarz Warszawa - Marcovia Marki | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-20 | Marcovia Marki - Polonia II Warszawa | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Marcovia Marki - Huragan Wołomin | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | KS Łomianki - Marcovia Marki | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Delta Słupno - Marcovia Marki | 0 - 7 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki | 2 - 3 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | Marcovia Marki - GKS Wilga Garwolin | 4 - 3 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-17 | KS Raszyn - Marcovia Marki | 0 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-08 | Marcovia Marki - SKS Oskar Przysucha | 1 - 2 |
Puan durumu
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |