Grenaa IF - Vorup FB , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Grenaa IF
Danmarksserien | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-28 | Grenaa IF - Norresundby FB | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | Kjellerup - Grenaa IF | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | Grenaa IF - Vorup FB | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-06 | ASA Aarhus - Grenaa IF | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Grenaa IF - Vejgaard BK | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-23 | Hobro 2 - Grenaa IF | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Grenaa IF - Ringkobing | 2 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-13 | Viby - Grenaa IF | 1 - 2 |
Grenaa IF - Vorup FB
Danimarka Amatör, Danmarksserien, maç Grenaa IF - Vorup FB, başlangıç zamanı 2024-09-14 11:00:00 uluslararası saat.
Grenaa IF Ve Vorup FB şampiyonaya katılır Danmarksserien, Danimarka Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Vorup FB
Danmarksserien | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-28 | Hobro 2 - Vorup FB | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | Vorup FB - Ringkobing | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | Grenaa IF - Vorup FB | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Vorup FB - Aarhus Fremad 2 | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | Norresundby FB - Vorup FB | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | Vorup FB - Kjellerup | 2 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Vorup FB - Viby | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-09 | ASA Aarhus - Vorup FB | 2 - 3 | |
2024-06-15 | OKS - Vorup FB | 1 - 1 | |
2024-06-08 | B 1909 - Vorup FB | 2 - 0 |
Puan durumu
Danmarksserien, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hvidovre IF 2 | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Næstved IF |
Danmarksserien, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Taarnby FF | ||||||
|
Skjold | ||||||
|
Fredensborg BI | ||||||
|
Vanloese IF | ||||||
|
GVI | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Herlev IF | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Nykoebing FC 2 |
Group 3: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tarup-Paarup If | ||||||
|
Esbjerg FB 2 | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
OKS | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
MG & BK | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
SFB Oure FA | ||||||
|
B 1909 |
Group 4: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Vejgaard BK | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
ASA Aarhus | ||||||
|
Grenaa IF | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
Norresundby FB |