SK Steti - FC Predni Kopanina , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: SK Steti
Divize B | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-05 | FK Baník Sokolov - SK Steti | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-28 | SK Steti - FK Olympie Brezova | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | FK Ostrov - SK Steti | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | Admira PR B - SK Steti | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | SK Steti - Tempo Prague | 0 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | FC Viktoria Marianske Lazne - SK Steti | 0 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | SK Steti - Cesky Brod | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Meteor Praha - SK Steti | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Hrebec - SK Steti | 1 - 0 |
SK Steti - FC Predni Kopanina
Çek Cumhuriyeti, Divize B, maç SK Steti - FC Predni Kopanina, başlangıç zamanı 2024-09-14 08:15:00 uluslararası saat.
SK Steti Ve FC Predni Kopanina şampiyonaya katılır Divize B, Çek Cumhuriyeti.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Predni Kopanina
Divize B | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-05 | FC Predni Kopanina - SK Hrebec | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-28 | SK Ujezd Praha 4 - FC Predni Kopanina | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-21 | FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - FC Predni Kopanina | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | FC Predni Kopanina - Cesky Brod | 2 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | FC Slavia Karlovy Vary - FC Predni Kopanina | 2 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | FC Predni Kopanina - SK Slany | 0 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FC Predni Kopanina - Tj Ligmet Milin | 1 - 1 |
Puan durumu
Divize B: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Meteor Praha | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Baník Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
FC Slavia Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |