9 de Julio de Rafaela - Central Norte de Salta , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | 2.11 | 1.91 | Ortalama toplam oyun |
2.45 | 2.09 | 2.89 |
1.1 | 1.44 | 0.82 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.65 | 1.73 | 1.56 |
0.9 | 0.67 | 1.09 | Ortalama goller |
0.8 | 0.36 | 1.33 |
Göreceli göstergeler
35%
kazanır
30%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 1.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
65%
kazanır
15%
Beraberlik
20%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
Olaylar: 9 de Julio de Rafaela
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-09-15 | 9 de Julio de Rafaela - Central Norte de Salta | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-08 | CA Sol de America de Formosa - 9 de Julio de Rafaela | 2 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-01 | 9 de Julio de Rafaela - Sportivo Las Parejas | 2 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Sp. Belgrano de S. F. - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-18 | 9 de Julio de Rafaela - Atenas Rio Cuarto | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-11 | Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - 9 de Julio de Rafaela | 1 - 1 |
dizi 6
Genel
9 de Julio de Rafaela + Central Norte de Salta Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Central Norte de Salta İlk gol atan 9 itibaren 10
9 de Julio de Rafaela 2.5 gol altı 9 itibaren 9
9 de Julio de Rafaela İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Kişisel toplantılar
Central Norte de Salta Gol yenilen maçlar 3
9 de Julio de Rafaela Gol yenilen maçlar 4
9 de Julio de Rafaela - Central Norte de Salta
Arjantin, Torneo Federal A, maç 9 de Julio de Rafaela - Central Norte de Salta, başlangıç zamanı 2024-09-15 18:00:00 uluslararası saat.
9 de Julio de Rafaela Ve Central Norte de Salta şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Central Norte de Salta
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-09-15 | 9 de Julio de Rafaela - Central Norte de Salta | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-01 | Central Norte de Salta - CA Sol de America de Formosa | 1 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Sportivo Las Parejas - Central Norte de Salta | 3 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-18 | Central Norte de Salta - Sp. Belgrano de S. F. | 3 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-11 | Atenas Rio Cuarto - Central Norte de Salta | 1 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-04 | Central Norte de Salta - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 1 - 0 |
Puan durumu
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
CD Santamarina Tandil | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Circulo Deportivo | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Sol de Mayo | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Cipolletti | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Camioneros | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Juventud Unida Universitario | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Huracan Las Heras | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Estudiantes San Luis | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Ferro de General Pico | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Bolivar (Arg) | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:9 | 14 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 |
4
|
Kimberley | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5
|
CD Santamarina Tandil | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
6
|
Gutiérrez SC | 7 | 1 | 5 | 1 | 7:10 | 8 |
7
|
Olimpo Bahia Blanca | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:7 | 5 |
8
|
Camioneros | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
9
|
CA Germinal | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Central Norte de Salta | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 7 | 4 | 2 | 1 | 4:2 | 14 |
3
|
Sp. Belgrano de S. F. | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:5 | 13 |
4
|
San Martín Formosa | 7 | 3 | 4 | 1 | 6:4 | 12 |
5
|
Sportivo Las Parejas | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:9 | 9 |
6
|
CA Sol de America de Formosa | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:6 | 8 |
7
|
Atenas Rio Cuarto | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:8 | 8 |
8
|
9 de Julio de Rafaela | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
9
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:1 | 16 |
2
|
Estudiantes San Luis | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Juventud Unida Universitario | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:5 | 11 |
4
|
Cipolletti | 7 | 2 | 5 | 0 | 4:3 | 11 |
5
|
Huracan Las Heras | 8 | 3 | 2 | 3 | 5:8 | 11 |
6
|
Ferro de General Pico | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
San Martin de Mendoza | 7 | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
8
|
Sol de Mayo | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Circulo Deportivo | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CA Douglas Haig | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:6 | 18 |
2
|
Boca Unidos | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:8 | 17 |
3
|
Independiente de Chivilcoy | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 15 |
4
|
CA Sarmiento de Resistencia | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 12 |
5
|
Linqueno | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:6 | 10 |
6
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:8 | 9 |
7
|
Crucero del Norte | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:11 | 8 |
8
|
Juventud Antoniana | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:10 | 7 |
9
|
Union De Sunchales | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:11 | 6 |
10
|
Defensores de Pronunciamiento | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Sp. Belgrano de S. F. | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Sportivo Las Parejas | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
CA Douglas Haig | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Independiente de Chivilcoy | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Defensores de Pronunciamiento | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Central Norte de Salta | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
San Martín Formosa | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Juventud Antoniana | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Crucero del Norte | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Boca Unidos | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Union De Sunchales | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
CA Sarmiento de Resistencia | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |