FC Ganshoren - KAS Eupen U23 , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Ganshoren
Tweede Afdeling ACFF | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-10-06 | CS Pays Vert Ostiches Ath - FC Ganshoren | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | FC Ganshoren - Royale Union Hutoise | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | RFC Meux - FC Ganshoren | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-07 | RFC Union La Calamine - FC Ganshoren | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Royale Entente Acren Lessines - FC Ganshoren | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-28 | FC Ganshoren - RCS Verlaine | 1 - 2 | |
Beker van Belgie | |||
yuvarlak 6 | |||
2023-09-08 | KV Oostende - FC Ganshoren | 5 - 0 |
FC Ganshoren - KAS Eupen U23
Belgium Amateur, Tweede Afdeling ACFF, maç FC Ganshoren - KAS Eupen U23, başlangıç zamanı 2024-09-15 13:00:00 uluslararası saat.
FC Ganshoren Ve KAS Eupen U23 şampiyonaya katılır Tweede Afdeling ACFF, Belgium Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: KAS Eupen U23
Tweede Afdeling ACFF | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-10-06 | KAS Eupen U23 - RCS Verlaine | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | RCS Onhaye - KAS Eupen U23 | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | KAS Eupen U23 - UR LA Louviere Centre | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | KAS Eupen U23 - Stade Verviétois | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | KAS Eupen U23 - RFC Seraing U23 | 0 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-24 | Royale Union Hutoise - KAS Eupen U23 | 1 - 1 |
Puan durumu
Tweede Afdeling ACFF 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RFC Seraing U23 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
Crossing Schaerbeek Evere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
RFC Meux | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
RFC Union La Calamine | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
RSD Jette | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
RCS Verlaine | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Royal Aywaille FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
CS Entite Manageoise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
RCS Onhaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
10
|
Royale Union Hutoise | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
UR LA Louviere Centre | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
12
|
Royale Entente Acren Lessines | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13
|
FC Ganshoren | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
KAS Eupen U23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
CS Pays Vert Ostiches Ath | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
16
|
Stade Verviétois | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
17
|
RSC Habay-La-Neuve | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
18
|
RFC Raeren-Eynatten | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |