Chelyabinsk Youth - Tyumen-2 , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.6 | 3.1 | 2.1 | Ortalama toplam oyun |
3.4 | 3.4 | 3.4 |
1.55 | 2.2 | 0.9 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.85 | 2.5 | 1.2 |
1.05 | 0.9 | 1.2 | Ortalama goller |
1.55 | 0.9 | 2.2 |
Göreceli göstergeler
35%
kazanır
40%
Beraberlik
25%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
45%
kazanır
15%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 2.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 3.5
Olaylar: Chelyabinsk Youth
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 21 | |||
2024-09-21 | Chelyabinsk Youth - Tyumen-2 | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-13 | Tobol Tobolsk - Chelyabinsk Youth | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-07 | Chelyabinsk Youth - Irtysh Omsk II | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-30 | Amkar-2 Perm - Chelyabinsk Youth | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-24 | Chelyabinsk Youth - Tobol Kurgan | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | FC Ufa-M - Chelyabinsk Youth | 1 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Chelyabinsk Youth - FC Shakhtar Korkino | 5 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-03 | FC Ilpar Ilyinsky - Chelyabinsk Youth | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Chelyabinsk Youth - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Asha - Chelyabinsk Youth | 2 - 0 |
Chelyabinsk Youth - Tyumen-2
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, maç Chelyabinsk Youth - Tyumen-2, başlangıç zamanı 2024-09-21 13:00:00 uluslararası saat.
Chelyabinsk Youth Ve Tyumen-2 şampiyonaya katılır Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Tyumen-2
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
yuvarlak 21 | |||
2024-09-21 | Chelyabinsk Youth - Tyumen-2 | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-13 | Berkut-Ufa-M - Tyumen-2 | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-06 | Tyumen-2 - Tobol Tobolsk | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk II - Tyumen-2 | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-23 | Tyumen-2 - Amkar-2 Perm | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-19 | FC Shakhtar Korkino - Tyumen-2 | 0 - 0 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-17 | Tobol Kurgan - Tyumen-2 | 2 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-10 | Tyumen-2 - FC Ufa-M | 4 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Tyumen-2 - FC Ilpar Ilyinsky | 2 - 5 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Metallurg Magnitogorsk - Tyumen-2 | 2 - 1 |
Puan durumu
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Magnitogorsk | 16 | 12 | 3 | 1 | 51:13 | 39 |
2
|
FC Ilpar Ilyinsky | 16 | 12 | 1 | 3 | 45:18 | 37 |
3
|
Metallurg Asha | 16 | 12 | 0 | 4 | 39:14 | 36 |
4
|
Chelyabinsk Youth | 16 | 9 | 2 | 5 | 28:18 | 29 |
5
|
Amkar-2 Perm | 16 | 9 | 2 | 5 | 36:25 | 29 |
6
|
Tobol Kurgan | 16 | 8 | 2 | 6 | 27:22 | 26 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 16 | 7 | 2 | 7 | 32:31 | 23 |
8
|
Tyumen-2 | 15 | 6 | 0 | 9 | 28:25 | 18 |
9
|
Tobol Tobolsk | 15 | 4 | 1 | 10 | 17:36 | 13 |
10
|
FC Ufa-M | 16 | 3 | 2 | 11 | 15:43 | 11 |
11
|
Irtysh Omsk II | 16 | 2 | 2 | 12 | 15:54 | 8 |
12
|
FC Shakhtar Korkino | 14 | 1 | 1 | 12 | 7:41 | 4 |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino | ||||||
|
FC Ufa-M |
Championship MOO Ural-Western Siberia 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Metallurg Magnitogorsk | ||||||
|
FC Ilpar Ilyinsky | ||||||
|
Chelyabinsk Youth | ||||||
|
Metallurg Asha | ||||||
|
Berkut-Ufa-M | ||||||
|
Tyumen-2 | ||||||
|
Tobol Kurgan | ||||||
|
Amkar-2 Perm | ||||||
|
Tobol Tobolsk | ||||||
|
Irtysh Omsk II | ||||||
|
FC Ufa-M | ||||||
|
FC Shakhtar Korkino |