IL Ulfstind - SPRINT/JELOY , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: IL Ulfstind
3rd Division Group 6 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-09-21 | IL Ulfstind - SPRINT/JELOY | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-14 | Kongsvinger 2 - IL Ulfstind | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-08 | IL Ulfstind - HamKam 2 | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Innstranden - IL Ulfstind | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-24 | IL Ulfstind - FK Fyllingsdalen | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Elverum - IL Ulfstind | 7 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | IL Ulfstind - Fredrikstad (A) | 3 - 1 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-04 | BODO/GLIMT 2 - IL Ulfstind | 0 - 4 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | IL Ulfstind - Honefoss BK | 2 - 4 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | Harstad - IL Ulfstind | 2 - 1 |
IL Ulfstind - SPRINT/JELOY
Norveç, 3rd Division Group 6, maç IL Ulfstind - SPRINT/JELOY, başlangıç zamanı 2024-09-21 14:00:00 uluslararası saat.
IL Ulfstind Ve SPRINT/JELOY şampiyonaya katılır 3rd Division Group 6, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SPRINT/JELOY
3rd Division Group 6 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-09-21 | IL Ulfstind - SPRINT/JELOY | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-09-15 | SPRINT/JELOY - Harstad | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-07 | FK Mjolner - SPRINT/JELOY | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | SPRINT/JELOY - IF Floeya | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-24 | HamKam 2 - SPRINT/JELOY | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-18 | FK Fyllingsdalen - SPRINT/JELOY | 4 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | SPRINT/JELOY - Elverum | 1 - 3 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Honefoss BK - SPRINT/JELOY | 7 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | SPRINT/JELOY - Fredrikstad (A) | 0 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | Kongsvinger 2 - SPRINT/JELOY | 2 - 0 |
Puan durumu
3. Division, Group 6, 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Honefoss BK | 17 | 16 | 1 | 0 | 81:12 | 49 |
2
|
Elverum | 17 | 13 | 1 | 3 | 50:21 | 40 |
3
|
IF Floeya | 17 | 12 | 2 | 3 | 52:18 | 38 |
4
|
Harstad | 17 | 10 | 3 | 4 | 38:30 | 33 |
5
|
Skjervøy | 16 | 9 | 2 | 5 | 34:22 | 29 |
6
|
Kongsvinger 2 | 17 | 7 | 4 | 6 | 35:35 | 25 |
7
|
HamKam 2 | 17 | 6 | 2 | 9 | 43:46 | 20 |
8
|
Fredrikstad (A) | 17 | 5 | 4 | 8 | 26:30 | 19 |
9
|
IL Ulfstind | 16 | 5 | 3 | 8 | 38:44 | 18 |
10
|
FK Mjolner | 17 | 4 | 6 | 7 | 29:38 | 18 |
11
|
Innstranden | 16 | 5 | 2 | 9 | 27:38 | 17 |
12
|
FK Fyllingsdalen | 16 | 3 | 3 | 10 | 15:48 | 12 |
13
|
SPRINT/JELOY | 17 | 3 | 2 | 12 | 12:50 | 11 |
14
|
BODO/GLIMT 2 | 17 | 1 | 1 | 15 | 16:64 | 4 |