Irtysh Omsk - Rodina 2 Moscow , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.05 | 2.25 | 1.92 | Ortalama toplam oyun |
2.95 | 3.42 | 2.25 |
0.95 | 1.13 | 0.83 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.7 | 2.25 | 0.88 |
1.1 | 1.13 | 1.08 | Ortalama goller |
1.25 | 1.17 | 1.38 |
Göreceli göstergeler
30%
kazanır
40%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
35%
kazanır
35%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 90%
Altında: 10%
Total 1.5
Bitmiş: 50%
Altında: 50%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
Olaylar: Irtysh Omsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-09-14 | Irtysh Omsk - Metallurg Lipetsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-08 | Dinamo Brjansk - Irtysh Omsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Irtysh Omsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Torpedo Miass - Irtysh Omsk | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-21 | Irtysh Omsk - FC Chelyabinsk | - | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Irtysh Omsk - FK Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Mashuk-KMV Pyatigorsk - Irtysh Omsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Irtysh Omsk - FC Krasnodar-2 | 3 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | FC Murom - Irtysh Omsk | 0 - 1 |
Irtysh Omsk - Rodina 2 Moscow
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Irtysh Omsk - Rodina 2 Moscow, başlangıç zamanı 2024-09-21 19:00:00 uluslararası saat.
Irtysh Omsk Ve Rodina 2 Moscow şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rodina 2 Moscow
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-09-21 | Irtysh Omsk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-09-14 | Rodina 2 Moscow - FC Murom | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-08 | Rodina 2 Moscow - FK Volga Ulyanovsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Metallurg Lipetsk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Rodina 2 Moscow - Mashuk-KMV Pyatigorsk | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Dinamo Brjansk - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Rodina 2 Moscow - FC Krasnodar-2 | 3 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Rodina 2 Moscow - Irtysh Omsk | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Torpedo Miass - Rodina 2 Moscow | 1 - 1 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chelyabinsk | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:7 | 13 |
2
|
Veles Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | 11 |
3
|
Spartak Kostroma | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | 7 |
4
|
Leningradets | 5 | 1 | 3 | 1 | 8:8 | 6 |
5
|
Avangard Kursk | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 5 | 1 | 3 | 1 | 7:9 | 6 |
7
|
FC Kaluga | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8
|
FC Volgar Astrakhan | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | 5 |
9
|
PFC Kuban | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:6 | 3 |
10
|
FC Novosibirsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rodina 2 Moscow | 5 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | 11 |
2
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 5 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | 10 |
3
|
Torpedo Miass | 5 | 3 | 1 | 1 | 5:5 | 10 |
4
|
Khimik Dzerzhinsk | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5
|
FK Volga Ulyanovsk | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | 7 |
6
|
FC Krasnodar-2 | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
FC Murom | 5 | 2 | 0 | 3 | 3:5 | 6 |
8
|
Irtysh Omsk | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | 4 |
9
|
Dinamo Brjansk | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | 3 |
10
|
Metallurg Lipetsk | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | 2 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |