Orzeł Torki - Dąb Dobkowice , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Orzeł Torki
Liga Okręgowa Jarosław | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-21 | Orzeł Torki - Dąb Dobkowice | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-14 | Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-07 | Start Pruchnik - Orzeł Torki | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Orzeł Torki - Start Lisie Jamy | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | Santos Piwoda - Orzeł Torki | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | Orzeł Torki - Piast Tuczempy | 5 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-14 | Płomień Morawsko - Orzeł Torki | 2 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Orzeł Torki - LKS Skołoszów | 2 - 2 |
Orzeł Torki - Dąb Dobkowice
Poland Amateur, Liga Okręgowa Jarosław, maç Orzeł Torki - Dąb Dobkowice, başlangıç zamanı 2024-09-21 14:00:00 uluslararası saat.
Orzeł Torki Ve Dąb Dobkowice şampiyonaya katılır Liga Okręgowa Jarosław, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dąb Dobkowice
Liga Okręgowa Jarosław | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-09-21 | Orzeł Torki - Dąb Dobkowice | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-14 | Dąb Dobkowice - Start Pruchnik | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-07 | Start Lisie Jamy - Dąb Dobkowice | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Dąb Dobkowice - Santos Piwoda | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | Piast Tuczempy - Dąb Dobkowice | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-18 | Dąb Dobkowice - Płomień Morawsko | 3 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-14 | LKS Skołoszów - Dąb Dobkowice | 2 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Dąb Dobkowice - Gorliczanka Gorliczyna | 4 - 4 |
Puan durumu
Liga Okręgowa Jarosław 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orzeł Torki | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | 7 |
2
|
Santos Piwoda | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Czuwaj Przemyśl | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
4
|
KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Piast Tuczempy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6
|
LKS Skołoszów | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
7
|
Dąb Dobkowice | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | 5 |
8
|
LKS Wolczanka Woka Pelkinska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
10
|
Start Pruchnik | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
11
|
Polonia Przemyśl | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
13
|
Start Lisie Jamy | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Horyniec Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Sanoczanka Święte | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
16
|
Płomień Morawsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |