CB Trun/Rabius - FC Bonaduz , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CB Trun/Rabius
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Triesenberg - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-06 | CB Trun/Rabius - FC Landquart | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | CB Trun/Rabius - FC Bonaduz | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-29 | FC Sargans - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-22 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | 1 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | CB Trun/Rabius - FC Mels II | 2 - 3 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-08-10 | FC Rebstein - CB Trun/Rabius | 6 - 1 | |
Bündner Cup | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-07-24 | FC Lusitanos de Samedan - CB Trun/Rabius | 0 - 1 | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-15 | Chur 97 II - CB Trun/Rabius | 3 - 7 |
CB Trun/Rabius - FC Bonaduz
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç CB Trun/Rabius - FC Bonaduz, başlangıç zamanı 2024-09-22 13:00:00 uluslararası saat.
CB Trun/Rabius Ve FC Bonaduz şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Bonaduz
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Bonaduz - FC Sevelen | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | FC Bonaduz - FC Bad Ragaz | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | CB Trun/Rabius - FC Bonaduz | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-08 | FC Walenstadt - FC Bonaduz | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-29 | FC Bonaduz - FC Triesenberg | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FC Landquart - FC Bonaduz | 3 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Bonaduz - Chur 97 II | 2 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-08-10 | FC Münsterlingen - FC Bonaduz | 1 - 0 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
AS Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |