Rimini FC 1912 - Milan Futuro , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Rimini FC 1912
Serie C, Girone B | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-23 | Rimini FC 1912 - Milan Futuro | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-16 | Lucchese Libertas 1905 - Rimini FC 1912 | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-07 | Rimini FC 1912 - Delfino Pescara 1936 | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-31 | Rimini FC 1912 - Virtus Entella | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-26 | Carpi FC 1909 - Rimini FC 1912 | - | |
Coppa Italia Serie C | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Lumezzane - Rimini FC 1912 | 0 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Rimini FC 1912 - Fc Arzignano Valchiampo | 1 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | Rimini FC 1912 - SS Sambenedettese Calcio | 2 - 1 | |
Serie C, Promotion Playoffs | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-05-11 | Perugia Calcio SPA - Rimini FC 1912 | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-05-07 | AS Gubbio - Rimini FC 1912 | 0 - 1 |
Rimini FC 1912 - Milan Futuro
İtalya, Serie C, Girone B, maç Rimini FC 1912 - Milan Futuro, başlangıç zamanı 2024-09-23 18:45:00 uluslararası saat.
Rimini FC 1912 Ve Milan Futuro şampiyonaya katılır Serie C, Girone B, İtalya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Milan Futuro
Serie C, Girone B | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-26 | Milan Futuro - Spal Ferrara | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-23 | Rimini FC 1912 - Milan Futuro | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-14 | Milan Futuro - Ascoli | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | ASD Torres Sassari - Milan Futuro | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Milan Futuro - Carpi FC 1909 | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | Virtus Entella - Milan Futuro | 1 - 0 | |
Coppa Italia Serie C | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | Novara Calcio - Milan Futuro | 1 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Lecco - Milan Futuro | 0 - 3 |
Puan durumu
Group B: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
US Citta di Pontedera | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Delfino Pescara 1936 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
AS Gubbio | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
Virtus Entella | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
6
|
Perugia Calcio SPA | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
7
|
US Pianese | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
8
|
ASD Pineto Calcio | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
Lucchese Libertas 1905 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
Carpi FC 1909 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
ASD Torres Sassari | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Rimini FC 1912 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Vis Pesaro 1898 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
FC Legnago Salus SSD | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
16
|
Ternana Calcio | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17
|
US Campobasso 1919 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18
|
Milan Futuro | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
19
|
Usd Sestri Levante 1919 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
20
|
Spal Ferrara | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | -2 |