FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Staad , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Rorschach-Goldach 17 II
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Diepoldsau-Schmitter - FC Rorschach-Goldach 17 II | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-06 | FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Staad | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | FC Gams - FC Rorschach-Goldach 17 II | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | FC Widnau 2 - FC Rorschach-Goldach 17 II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | FC Rorschach-Goldach 17 II - FC St. Otmar | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FC Rebstein - FC Rorschach-Goldach 17 II | 4 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Appenzell | 1 - 4 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-06-14 | FC Rorschach-Goldach 17 II - Eschen-Mauren II | 0 - 0 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-08 | FC Besa St. Gallen - FC Rorschach-Goldach 17 II | 4 - 0 |
FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Staad
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Staad, başlangıç zamanı 2024-10-06 09:00:00 uluslararası saat.
FC Rorschach-Goldach 17 II Ve FC Staad şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Staad
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-19 | FC Gams - FC Staad | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-06 | FC Rorschach-Goldach 17 II - FC Staad | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-22 | FC St. Otmar - FC Staad | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-11 | FC Appenzell - FC Staad | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-24 | FC Herisau - FC Staad | 3 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Staad - FC Diepoldsau-Schmitter | 1 - 2 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-08-10 | FC Zuzwil - FC Staad | 2 - 1 | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-15 | FC Rüthi - FC Staad | 3 - 0 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-09 | FC Staad - FC St. Margrethen | 8 - 0 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Bonaduz | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4
|
FC Sargans | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
6
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
7
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Niederwil SG | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:8 | 3 |
7
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
8
|
AS Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
11
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
12
|
FC Weinfelden-Bürglen | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |