FC Bate Borisov II - Bff Academy Minsk U17 U17 , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Bate Borisov II
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-10-12 | FC Bate Borisov II - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 27 | |||
2024-10-05 | Kommunalnik Slonim - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 26 | |||
2024-09-28 | FC Bate Borisov II - FC ORSHA | - | |
yuvarlak 25 | |||
2024-09-20 | FC LIDA - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-11 | FC Bate Borisov II - Dinamo Minsk Reserve | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-06 | Lokomotiv Gomel - FC Bate Borisov II | 1 - 2 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-31 | Energetik BGU Minsk - FC Bate Borisov II | İptal Edildi | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | FC Bate Borisov II - Energetik BGU Minsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-26 | FC Bate Borisov II - Shakhter Soligorsk Reserve | 0 - 0 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-17 | Ostrovets - FC Bate Borisov II | 3 - 1 |
FC Bate Borisov II - Bff Academy Minsk U17 U17
Belarus, Pervaya Liga, maç FC Bate Borisov II - Bff Academy Minsk U17 U17, başlangıç zamanı 2024-10-12 13:00:00 uluslararası saat.
FC Bate Borisov II Ve Bff Academy Minsk U17 U17 şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Bff Academy Minsk U17 U17
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-10-12 | FC Bate Borisov II - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 27 | |||
2024-10-05 | Bff Academy Minsk U17 U17 - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 26 | |||
2024-09-27 | Ostrovets - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | Bff Academy Minsk U17 U17 - FC Molodechno | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-13 | FC BARANOVICHI - Bff Academy Minsk U17 U17 | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Bff Academy Minsk U17 U17 - BK Maxline Vitebsk | Ertelenen | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-30 | Niva Dolbizno - Bff Academy Minsk U17 U17 | 1 - 0 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-24 | Bff Academy Minsk U17 U17 - Volna Pinsk | 0 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-16 | Torpedo Zhodino 2 - Bff Academy Minsk U17 U17 | 0 - 3 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-10 | Bff Academy Minsk U17 U17 - Belshina | 0 - 0 |
Puan durumu
Pervaya Liga: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 22 | 16 | 5 | 1 | 46:16 | 53 |
2
|
Niva Dolbizno | 22 | 14 | 6 | 2 | 52:21 | 48 |
3
|
Belshina | 22 | 16 | 3 | 3 | 53:22 | 46 |
4
|
Volna Pinsk | 22 | 13 | 3 | 6 | 43:27 | 42 |
5
|
BK Maxline Vitebsk | 21 | 12 | 3 | 6 | 39:18 | 39 |
6
|
Dinamo Minsk Reserve | 23 | 11 | 3 | 9 | 35:28 | 36 |
7
|
FC Bate Borisov II | 24 | 10 | 6 | 7 | 31:27 | 36 |
8
|
Ostrovets | 23 | 10 | 6 | 7 | 32:34 | 36 |
9
|
FK Bumprom | 22 | 9 | 4 | 9 | 35:26 | 31 |
10
|
FC LIDA | 22 | 9 | 3 | 10 | 24:26 | 30 |
11
|
FC ORSHA | 22 | 7 | 9 | 6 | 25:28 | 30 |
12
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 22 | 6 | 4 | 12 | 25:37 | 22 |
13
|
Lokomotiv Gomel | 22 | 4 | 8 | 10 | 27:35 | 20 |
14
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 22 | 5 | 3 | 14 | 22:38 | 18 |
15
|
Torpedo Zhodino 2 | 22 | 5 | 3 | 14 | 26:54 | 18 |
16
|
FC BARANOVICHI | 22 | 4 | 4 | 14 | 13:41 | 16 |
17
|
Kommunalnik Slonim | 22 | 2 | 5 | 15 | 18:49 | 11 |
18
|
Energetik BGU Minsk | 22 | 4 | 6 | 12 | 22:42 | 8 |