FC Triesenberg - FC Sargans , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Triesenberg
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-10-27 | FC Triesenberg - FC Sargans | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Triesenberg - CB Trun/Rabius | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-05 | US Schluein Ilanz - FC Triesenberg | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Triesenberg - FC Mels II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Triesenberg - Chur 97 II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-29 | FC Bonaduz - FC Triesenberg | 0 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-24 | FC Triesenberg - FC Triesen | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FC Sevelen - FC Triesenberg | 0 - 3 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-06-13 | FC Triesenberg - FC Mels II | 0 - 2 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-09 | CB Trun/Rabius - FC Triesenberg | 5 - 2 |
FC Triesenberg - FC Sargans
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç FC Triesenberg - FC Sargans, başlangıç zamanı 2024-10-27 13:00:00 uluslararası saat.
FC Triesenberg Ve FC Sargans şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sargans
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-10-19 | FC Sargans - FC Landquart | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | Chur 97 II - FC Sargans | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-28 | FC Triesen - FC Sargans | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Sevelen - FC Sargans | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Bad Ragaz - FC Sargans | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-29 | FC Sargans - CB Trun/Rabius | 0 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | US Schluein Ilanz - FC Sargans | 3 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Sargans - FC Walenstadt | 3 - 0 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-08-11 | CB Surses - FC Sargans | 3 - 2 | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-12 | FC Ems II - FC Sargans | 0 - 4 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Bonaduz | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4
|
FC Sargans | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
6
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
7
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Niederwil SG | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:8 | 3 |
7
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
8
|
AS Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
11
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
12
|
FC Weinfelden-Bürglen | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |