Futbol / Oyuncular /

Rino Kliškić – Oyuncu istatistikleri, puanları ve maçlar

Rino Kliškić

Rino Kliškić

NK Postira-Sardi

nk-postira-sardi

Göstergeler

25

Yaş

1996-06-04

Doğum tarihi

m.

Uzunluk

kg.

Ağırlık

CRO

milliyet

Forvet oyuncusu

Ana konum

Oyuncu numarası

Rino Kliškić

Oyuncu Rino Kliškić.

Rino Kliškić oyuncu 4th June 1996, şuan onu 25. Oyuncu Uyruğu: CRO.

Rino Kliškić şu anda bir takımda oynuyor NK Postira-Sardi . Ana konum: forvet oyuncusu.

Son zamanlarda Rino Kliškićkatıldı 8 takım için takım: takım.

Olaylar

2. ŽNL Splitsko-dalmatinska 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
yuvarlak 22
2025-05-24 NK Postira-Sardi - NK Glavice 1991 6 - 0
yuvarlak 21
2025-05-18 NK Čaporice-Trilj - NK Postira-Sardi 8 - 2
yuvarlak 20
2025-05-11 NK Postira-Sardi - NK Hvar 4 - 5
yuvarlak 19
2025-05-04 NK Mosor Žrnovnica - NK Postira-Sardi 3 - 0
yuvarlak 18
2025-04-27 NK Postira-Sardi - NK Jadran Supetar 7 - 1
yuvarlak 16
2025-04-06 NK Postira-Sardi - NK Čaporice-Trilj 1 - 2
yuvarlak 15
2025-03-29 NK Adriatic Split - NK Postira-Sardi 0 - 3
yuvarlak 12
2025-03-09 NK Postira-Sardi - NK Hvar 1 - 6