Futbol / İspanya /

AC Pueblonuevo – takım performansı Futbol, İspanya

AC Pueblonuevo

AC Pueblonuevo

Spain (AC Pueblonuevo Spain)

Olaylar

Tercera Division, Group 14 Tercera Division, Group 14
yuvarlak 34
2026-05-10 AC Pueblonuevo - CD Azuaga 1 - 0
yuvarlak 33
2026-05-03 CD Gevora - AC Pueblonuevo 1 - 1
yuvarlak 32
2026-04-26 AC Pueblonuevo - C.D. Calamonte 2 - 0
yuvarlak 31
2026-04-19 Ef Puebla de la Calzada - AC Pueblonuevo 3 - 1
yuvarlak 30
2026-04-12 AC Pueblonuevo - CF Jaraiz 1 - 0
yuvarlak 29
2026-04-05 CP Montehermoso - AC Pueblonuevo 1 - 0
yuvarlak 21
2026-04-02 AC Pueblonuevo - CD Diocesano 2 - 1
yuvarlak 28
2026-03-28 AC Pueblonuevo - Villanovense 2 - 0
yuvarlak 27
2026-03-22 CD Cabeza del Buey - AC Pueblonuevo 2 - 0
yuvarlak 26
2026-03-15 AC Pueblonuevo - AD Llerenense 2 - 0

AC Pueblonuevo

Futbol, İspanya, Takım AC Pueblonuevo. Orijinal takım adı: AC Pueblonuevo.

Takımda AC Pueblonuevo 0 oyuncular.

AC Pueblonuevo takımının ana stadyumu Badajoz, İspanya 'deki Estadio Antonio Amaya.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 10 10
Ortalama toplam oyun 2.35 2.3 2.4
Atılan ortalama gol sayısı 1 1.6 0.4
Ortalama goller 1.35 0.7 2

Göreceli göstergeler

35%

kazanır

15%

Beraberlik

50%

Zararlar

Bitmiş: 70%

Altında: 30%

Total 1.5

Bitmiş: 30%

Altında: 70%

Total 2.5

Bitmiş: 25%

Altında: 75%

Total 3.5

yer

İspanya

ülke

Badajoz

Kent

Estadio Antonio Amaya

stadyum