Futbol / Dünya /

Alianza Carrilobo – takım performansı Futbol, Dünya

Alianza Carrilobo

Alianza Carrilobo

Alianza Carrilobo Oyuncu Kadrosu

21

Toplam oyuncu

21 (100%)

Lejyoner

Kaleci


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
28 Javier Maine Javier Maine G
1 Ignacio Bessone Ignacio Bessone G

savunma oyuncusu


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
2 Franco Villar Franco Villar D
4 Alexis Rodolfo Brezzo Alexis Rodolfo Brezzo D
7 Mauricio Baravalle Mauricio Baravalle D
3 Cesar Ignacio Labarre Cesar Ignacio Labarre D
20 Mateo Julian Lencina Mateo Julian Lencina D
14 Bruno Raul Porta Bruno Raul Porta D
Federico Daniel Paoletti Federico Daniel Paoletti D
6 Francisco Labarre Francisco Labarre D

Orta Saha


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
16 Mayco Tolosa Mayco Tolosa M
5 Cesar Luis Paye Cesar Luis Paye M
15 Agustin Ambroggio Agustin Ambroggio M
10 Juan Marcelo Aimar Juan Marcelo Aimar M
8 Matias Morales Matias Morales M
21 Rodrigo Emanuel Reina Rodrigo Emanuel Reina M
17 Ramiro Bocco Ramiro Bocco M

Forvet oyuncusu


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
9 Juan Cruz Fonseca Juan Cruz Fonseca F
18 Franco Ojeda Franco Ojeda F
11 Roman Martini Roman Martini F
19 Rodrigo Ezequiel Padilla Rodrigo Ezequiel Padilla F

Alianza Carrilobo

Futbol, Dünya, Takım Alianza Carrilobo. Orijinal takım adı: Alianza Carrilobo.

Alianza Carrilobo şampiyonaya katılır Divisional B. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Divisional B.

Takımda Alianza Carrilobo 21 oyuncular. Lejyonerler: 21 (100%).

German Ricardo Martelotto — takımın teknik direktörü Alianza Carrilobo.

Alianza Carrilobo takımının ana stadyumu Carrilobo, Arjantin 'deki Polideportivo Centenario. Stadyum kapasitesi Polideportivo Centenario 1 500 insanlar.

Sonraki Takım Alianza Carrilobo gerçekleşecek 2026-08-02 19:00:31: Alianza Carrilobo 24 de Septiembre (A) . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 10 10
Ortalama toplam oyun 2 1.8 2.2
Atılan ortalama gol sayısı 1.2 1.2 1.2
Ortalama goller 0.8 0.6 1

Göreceli göstergeler

40%

kazanır

40%

Beraberlik

20%

Zararlar

Bitmiş: 60%

Altında: 40%

Total 1.5

Bitmiş: 30%

Altında: 70%

Total 2.5

Bitmiş: 20%

Altında: 80%

Total 3.5

Antrenör

German Ricardo Martelotto

German Ricardo Martelotto

milliyet

yer

Arjantin

ülke

Carrilobo

Kent

Polideportivo Centenario

stadyum

1 500

Kapasite