Futbol / Yunanistan /

AO Artemis – takım performansı Futbol, Yunanistan

AO Artemis

AO Artemis

Greece (AO Artemis Greece)

Olaylar

A EPS Anatolikis Attikis A EPS Anatolikis Attikis
yuvarlak 29
2026-04-25 AO Artemis - Neos Acharnaikos 0 - 0
yuvarlak 28
2026-04-19 Glykon Neron AO - AO Artemis 3 - 1
yuvarlak 27
2026-04-04 AO Artemis - AO Anoixi 1 - 1
yuvarlak 26
2026-03-28 AO Atlantis - AO Artemis İptal Edildi
yuvarlak 25
2026-03-21 AO Artemis - AO Vouliagmenis 0 - 3
yuvarlak 23
2026-03-07 AO Artemis - Triglia Rafinas AO 2 - 2
yuvarlak 22
2026-03-01 AO Kerateas - AO Artemis 2 - 2
yuvarlak 21
2026-02-21 AO Artemis - APS Olympiacos Varis 2 - 1
2026-02-21 AO Artemis - APS Olympiacos Varis 2 - 1
yuvarlak 20
2026-02-15 AO Kryoneriou - AO Artemis 1 - 1

AO Artemis

Futbol, Yunanistan, Takım AO Artemis. Orijinal takım adı: AO Artemis.

Takımda AO Artemis 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 13 7
Ortalama toplam oyun 3.5 3.23 4
Atılan ortalama gol sayısı 1.55 1.46 1.71
Ortalama goller 1.95 1.77 2.29

Göreceli göstergeler

30%

kazanır

30%

Beraberlik

35%

Zararlar

Bitmiş: 95%

Altında: 5%

Total 1.5

Bitmiş: 70%

Altında: 30%

Total 2.5

Bitmiş: 40%

Altında: 60%

Total 3.5