Olaylar
Liga 5 Ialomita | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-09-08 | AS Agronomia Bucu - FC Rapid Perieti | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-09-01 | ACS BC Ciulnița 2023 - AS Agronomia Bucu | - | |
Cupa României Ialomița | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-08-25 | AS Agronomia Bucu - FC Orezu | 1 - 2 | |
yuvarlak 201 | |||
2024-08-18 | FC Traian - AS Agronomia Bucu | İptal Edildi | |
Liga 5 Ialomita | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-16 | AS Agronomia Bucu - FC Traian | 5 - 3 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-02 | FC Orezu - AS Agronomia Bucu | 1 - 1 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-05-26 | AS Agronomia Bucu - Spicul Milosesti | 3 - 2 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-05-19 | FC Rapid Perieti - AS Agronomia Bucu | 6 - 2 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-05-12 | AS Agronomia Bucu - Voința Reviga | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-04-28 | ACS Recolta Gheorghe Doja II - AS Agronomia Bucu | 2 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-21 | AS Agronomia Bucu - AS Cazanești | 2 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-14 | CS Amara II - AS Agronomia Bucu | 4 - 1 |
AS Agronomia Bucu
Futbol, Romanya, Takım AS Agronomia Bucu. Orijinal takım adı: AS Agronomia Bucu.
AS Agronomia Bucu şampiyonaya katılır Liga 5 Ialomita. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Liga 5 Ialomita.
Takımda AS Agronomia Bucu 0 oyuncular.
Sonraki Takım AS Agronomia Bucu gerçekleşecek 2024-09-01 14:00:00: ACS BC Ciulnița 2023 AS Agronomia Bucu . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 10 | 10 |
Ortalama toplam oyun | 3.85 | 4.1 | 3.6 |
Atılan ortalama gol sayısı | 1.9 | 2.3 | 1.5 |
Ortalama goller | 1.95 | 1.8 | 2.1 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
10%
Beraberlik
45%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 2.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 3.5
Turnuvalar
Puan durumu
Liga 5 Ialomița - Seria 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gheorghe Lazăr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Inter Stelnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Viitorul Platonesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Viitorul Valea Ciorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Movila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Spicul Vlădeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Recolta Săveni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Ialomița Sudiți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Dunarea Giurgeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Gloria Ograda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flacăra Andrasești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Agronomia Bucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rapid Perieti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Libertatea Sălcioara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Albești 08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Cazanești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Recolta Buesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Spicul Milosesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Traian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
CS Amara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Recolta Malu Roșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Juventus Borănești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Valea Măcrișului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Olimpia Radulesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Voința Maia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Coșereni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Unirea Garbovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Avântul Grindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Progresul Sf.Gheorghe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Unirea Sărățeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Victoria Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unirea Ion Roată | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |