Olaylar
Liga 4 Covasna | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-08 | CSAS Prima Brăduț - ACS FC Păpăuți | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | AS Ciucaș Întorsura Buzăului - CSAS Prima Brăduț | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-24 | CSAS Prima Brăduț - AFC Cernat | 6 - 2 | |
Liga 4 Promotion Playoff | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | CSAS Prima Brăduț - CS Iernut | 1 - 1 | |
2024-06-16 | CS Iernut - CSAS Prima Brăduț | 4 - 0 | |
Liga 4 Covasna | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-08 | CSAS Prima Brăduț - CSO Baraolt | 0 - 0 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-05 | AFC Cernat - CSAS Prima Brăduț | 0 - 4 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-02 | AS Ciucaș Întorsura Buzăului - CSAS Prima Brăduț | 1 - 11 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-30 | CSAS Prima Brăduț - ACS Nemere Ghelința | 3 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-26 | ACS FC Păpăuți - CSAS Prima Brăduț | 1 - 4 | |
yuvarlak 25 | |||
2024-05-22 | CSAS Prima Brăduț - AS Venusz Ozun | 13 - 3 | |
yuvarlak 24 | |||
2024-05-19 | ACS Arcuş - CSAS Prima Brăduț | 0 - 3 |
CSAS Prima Brăduț
Futbol, Romanya, Takım CSAS Prima Brăduț. Orijinal takım adı: CSAS Prima Brăduț.
CSAS Prima Brăduț şampiyonaya katılır Liga 4 Covasna. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Liga 4 Covasna.
Takımda CSAS Prima Brăduț 0 oyuncular.
Sonraki Takım CSAS Prima Brăduț gerçekleşecek 2024-09-01 15:00:00: AS Ciucaș Întorsura Buzăului CSAS Prima Brăduț . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 11 | 9 |
Ortalama toplam oyun | 5.55 | 5.45 | 5.67 |
Atılan ortalama gol sayısı | 4.55 | 4.45 | 4.67 |
Ortalama goller | 1 | 1 | 1 |
Göreceli göstergeler
85%
kazanır
10%
Beraberlik
5%
Zararlar
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 1.5
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 2.5
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 3.5
Puan durumu
Liga 4 Covasna 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Carpați Covasna | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
2
|
ACS Arcuş | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
3
|
ACS Stăruința Zagon | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
4
|
AS Perkő Sânzieni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
5
|
CSAS Prima Brăduț | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
6
|
CSO Baraolt | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
7
|
ASFC Moacşa | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
AS Progresul Sita Buzăului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Ciucaș Întorsura Buzăului | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
AS Harghita Aita Mare | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
11
|
AFC Cernat | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
12
|
FC Cătălina | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
13
|
ACS Nemere Ghelința | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
14
|
AS Venusz Ozun | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
15
|
ACS FC Păpăuți | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | 0 |