Futbol / Dünya /

Casertana U19 – takım performansı Futbol, Dünya

Casertana U19

Casertana U19

Olaylar

Campionato Primavera 4 Campionato Primavera 4
yuvarlak 22
2026-04-04 Sorrento U19 - Casertana U19 5 - 0
yuvarlak 21
2026-03-28 Casertana U19 - Guidonia Montecelio U19 1 - 2
yuvarlak 20
2026-03-14 Casarano U19 - Casertana U19 3 - 0
yuvarlak 19
2026-03-07 Casertana U19 - Pianese U19 2 - 2
yuvarlak 18
2026-02-28 Picerno U19 - Casertana U19 3 - 2
yuvarlak 17
2026-02-21 Cavese U19 - Casertana U19 0 - 0
yuvarlak 15
2026-02-15 Siracusa U19 - Casertana U19 3 - 3
2026-02-14 Siracusa U19 - Casertana U19 0 - 0
2026-01-31 Siracusa U19 - Casertana U19 kesintiye
yuvarlak 14
2026-01-24 Casertana U19 - Team Altamura U19 2 - 2

Casertana U19

Futbol, Dünya, Takım Casertana U19. Orijinal takım adı: Casertana U19.

Takımda Casertana U19 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 10 10
Ortalama toplam oyun 3.3 3.4 3.2
Atılan ortalama gol sayısı 1.45 1.6 1.3
Ortalama goller 1.85 1.8 1.9

Göreceli göstergeler

25%

kazanır

35%

Beraberlik

35%

Zararlar

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 1.5

Bitmiş: 70%

Altında: 30%

Total 2.5

Bitmiş: 45%

Altında: 55%

Total 3.5