Olaylar
Liga 5 Ialomita | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-09-07 | FC Victoria Bordușani - ACS Gheorghe Lazăr | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-31 | ACS Gheorghe Lazăr - AS Gloria Gura Ialomiței | - | |
Cupa României Ialomița | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-08-24 | ACS Gheorghe Lazăr - Viitorul Valea Ciorii | 7 - 1 | |
yuvarlak 201 | |||
2024-08-17 | ACS Gheorghe Lazăr - Recolta Săveni | İptal Edildi | |
Liga 5 Ialomita | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-16 | ACS Gheorghe Lazăr - Flacăra Andrasești | 4 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-02 | FC Traian - ACS Gheorghe Lazăr | 4 - 1 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-05-25 | ACS Gheorghe Lazăr - FC Orezu | 3 - 0 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-05-19 | Spicul Milosesti - ACS Gheorghe Lazăr | 2 - 2 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-05-12 | ACS Gheorghe Lazăr - FC Rapid Perieti | 3 - 3 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-04-28 | Voința Reviga - ACS Gheorghe Lazăr | 2 - 2 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-04-21 | ACS Gheorghe Lazăr - ACS Recolta Gheorghe Doja II | 2 - 4 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-04-14 | AS Cazanești - ACS Gheorghe Lazăr | 3 - 2 |
ACS Gheorghe Lazăr
Futbol, Romanya, Takım ACS Gheorghe Lazăr. Orijinal takım adı: ACS Gheorghe Lazăr.
ACS Gheorghe Lazăr şampiyonaya katılır Liga 5 Ialomita. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Liga 5 Ialomita.
Takımda ACS Gheorghe Lazăr 0 oyuncular.
Sonraki Takım ACS Gheorghe Lazăr gerçekleşecek 2024-08-31 15:00:00: ACS Gheorghe Lazăr AS Gloria Gura Ialomiței . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Ev sahibi | Deplasman | |
Toplam oyun | 20 | 10 | 10 |
Ortalama toplam oyun | 5.6 | 4.8 | 6.4 |
Atılan ortalama gol sayısı | 3.05 | 3 | 3.1 |
Ortalama goller | 2.55 | 1.8 | 3.3 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
25%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 100%
Altında: 0%
Total 1.5
Bitmiş: 95%
Altında: 5%
Total 2.5
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 3.5
Turnuvalar
Puan durumu
Liga 5 Ialomița - Seria 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ACS Gheorghe Lazăr | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Gloria Gura Ialomiței | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Inter Stelnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Victoria Bordușani | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Viitorul Platonesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Viitorul Valea Ciorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Movila | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Spicul Vlădeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Recolta Săveni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Ialomița Sudiți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Dunarea Giurgeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Gloria Ograda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orezu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Flacăra Andrasești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS BC Ciulnița 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
AS Agronomia Bucu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rapid Perieti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Victoria Muntenii Buzău II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Libertatea Sălcioara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
ACS Recolta Gheorghe Doja II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
AS Albești 08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
AS Cazanești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Recolta Buesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Spicul Milosesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Traian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
CS Amara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Liga 5 Ialomița - Seria 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Recolta Malu Roșu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
AS Juventus Borănești | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
ACS Valea Măcrișului | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Olimpia Radulesti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Voința Maia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Infrățirea Jilavele II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
AS Coșereni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Unirea Garbovi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Avântul Grindu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Fulgerul Fierbinți | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Progresul Sf.Gheorghe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Unirea Sărățeni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Victoria Roşiori | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Unirea Ion Roată | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |