Futbol / Romanya /

FC Steaua Sângeru – takım performansı Futbol, Romanya

FC Steaua Sângeru

FC Steaua Sângeru

Romania (FC Steaua Sângeru Romania)

Olaylar

Liga 6 Prahova Liga 6 Prahova
yuvarlak 30
2026-06-14 AS Ştiinţa Albeşti - FC Steaua Sângeru 8 - 3
yuvarlak 29
2026-06-06 FC Steaua Sângeru - AS Mehedinţa 3 - 4
yuvarlak 28
2026-05-31 Viitorul Pantazi - FC Steaua Sângeru 0 - 3
yuvarlak 27
2026-05-23 FC Steaua Sângeru - AS Podenii Vechi 0 - 1
yuvarlak 26
2026-05-17 Victoria Fântânele - FC Steaua Sângeru 2 - 2
yuvarlak 25
2026-05-09 FC Steaua Sângeru - AS Rapid Sălciile 5 - 1
yuvarlak 24
2026-05-03 Şoimii Apostolache - FC Steaua Sângeru 2 - 2
yuvarlak 23
2026-04-25 FC Steaua Sângeru - Speranța Chiojdeanca 8 - 2
yuvarlak 22
2026-04-19 CS Ceptura - FC Steaua Sângeru 1 - 0
yuvarlak 21
2026-04-11 FC Steaua Sângeru - Viitorul Fulga 4 - 0

FC Steaua Sângeru

Futbol, Romanya, Takım FC Steaua Sângeru. Orijinal takım adı: FC Steaua Sângeru.

Takımda FC Steaua Sângeru 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 9 11
Ortalama toplam oyun 4.95 4.67 5.18
Atılan ortalama gol sayısı 1.85 2.56 1.27
Ortalama goller 3.1 2.11 3.91

Göreceli göstergeler

20%

kazanır

15%

Beraberlik

65%

Zararlar

Bitmiş: 90%

Altında: 10%

Total 1.5

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 2.5

Bitmiş: 70%

Altında: 30%

Total 3.5