Futbol / Dünya /

Fk Jasika 1953 – takım performansı Futbol, Dünya

Fk Jasika 1953

Fk Jasika 1953

Olaylar

Prva Rasinska Okružna Liga Prva Rasinska Okružna Liga
yuvarlak 34
2026-06-07 FK Beli Orlovi Tobolac - Fk Jasika 1953 4 - 0
yuvarlak 33
2026-05-30 Fk Jasika 1953 - FK Čitluk 1 - 4
yuvarlak 32
2026-05-24 FK Polet 57 Milutovac - Fk Jasika 1953 3 - 1
yuvarlak 31
2026-05-20 Fk Jasika 1953 - FK Gornji Stepoš 0 - 3
yuvarlak 30
2026-05-17 Jezero 2017 Aleksandrovac - Fk Jasika 1953 0 - 3
yuvarlak 29
2026-05-09 Fk Jasika 1953 - FK Mladost 1977 Garevina 0 - 4
yuvarlak 28
2026-05-03 FK Sloga Lozna - Fk Jasika 1953 9 - 0
yuvarlak 27
2026-04-29 Fk Jasika 1953 - FK Borac Bivolje 0 - 2
yuvarlak 26
2026-04-25 FK FUD Brus - Fk Jasika 1953 8 - 1
yuvarlak 25
2026-04-18 Fk Jasika 1953 - FK Blagotin Poljna 1 - 2

Fk Jasika 1953

Futbol, Dünya, Takım Fk Jasika 1953. Orijinal takım adı: Fk Jasika 1953.

Takımda Fk Jasika 1953 0 oyuncular.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 11 9
Ortalama toplam oyun 4.9 3.55 6.56
Atılan ortalama gol sayısı 0.75 0.73 0.78
Ortalama goller 4.15 2.82 5.78

Göreceli göstergeler

10%

kazanır

0%

Beraberlik

90%

Zararlar

Bitmiş: 95%

Altında: 5%

Total 1.5

Bitmiş: 90%

Altında: 10%

Total 2.5

Bitmiş: 60%

Altında: 40%

Total 3.5