Futbol / Kuzey Makedonya /

FK Pobeda – takım performansı Futbol, Kuzey Makedonya

FK Pobeda

FK Pobeda

North Macedonia (FK Pobeda North Macedonia)

FK Pobeda Oyuncu Kadrosu

4

Toplam oyuncu

4 (100%)

Lejyoner


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
Jusuf Kaba Jusuf Kaba
Antonio Shemkoski Antonio Shemkoski
Stefan Spirkoski Stefan Spirkoski

Kaleci


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
Ivan Nikoloski Ivan Nikoloski MKD G 18

Olaylar

2. MFL 2. MFL
yuvarlak 30
2026-05-23 Bregalnica Štip - FK Pobeda 7 - 0
yuvarlak 29
2026-05-16 FK Pobeda - FK Vardar Negotino 3 - 5
yuvarlak 28
2026-05-10 FK Kozuf Gevgelija - FK Pobeda 8 - 0
yuvarlak 27
2026-05-02 FK Pobeda - FK Teteks 0 - 3
yuvarlak 26
2026-04-25 FK Pobeda - FK Osogovo Kočani 1 - 8
yuvarlak 25
2026-04-18 KF Shkendija Haracine - FK Pobeda 5 - 0
yuvarlak 24
2026-04-11 FK Pobeda - Belasica Strumica 0 - 5
yuvarlak 23
2026-04-04 FK Sloga Vinica 1934 - FK Pobeda 4 - 2
yuvarlak 22
2026-03-28 FK Pobeda - FK Detonit Plačkovica 0 - 6
yuvarlak 21
2026-03-22 Golemo Konjari - FK Pobeda 2 - 0

FK Pobeda

Futbol, Kuzey Makedonya, Takım FK Pobeda. Orijinal takım adı: FK Pobeda.

Takımda FK Pobeda 4 oyuncular. Lejyonerler: 4 (100%).

Toni Meglenski — takımın teknik direktörü FK Pobeda. Toni Meglenski geçirdi takımın bir parçası olarak maçın 42 FK Pobeda. team.text.4 Atılan puanlar: 38. Bir kariyerde atılan puan sayısı koçun etkinliğini gösterir.

FK Pobeda takımının ana stadyumu Prilep, Kuzey Makedonya 'deki Goce Delcev Stadium. Stadyum kapasitesi Goce Delcev Stadium 15 000 insanlar.

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.

Göstergeler

Aritmetik ortalama

Toplamda Ev sahibi Deplasman
Toplam oyun 20 10 10
Ortalama toplam oyun 4.85 5 4.7
Atılan ortalama gol sayısı 0.4 0.6 0.2
Ortalama goller 4.45 4.4 4.5

Göreceli göstergeler

0%

kazanır

10%

Beraberlik

90%

Zararlar

Bitmiş: 85%

Altında: 15%

Total 1.5

Bitmiş: 70%

Altında: 30%

Total 2.5

Bitmiş: 65%

Altında: 35%

Total 3.5

Antrenör

Toni Meglenski

Toni Meglenski

MKD

milliyet

1981-05-22

Doğum tarihi

42

Toplam oyun

11 (26.2%)

kazanır

8 (19%)

Beraberlik

26 (61.9%)

Zararlar

38

Atılan puanlar

0.9

Maç başına ortalama puan

yer

Kuzey Makedonya

ülke

Prilep

Kent

Goce Delcev Stadium

stadyum

15 000

Kapasite