Olaylar
Puchar Polski PomZPN | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-09-17 | MKS Lew Lębork - KS Słupia Kobylnica | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-07 | KS Słupia Kobylnica - KS Dolina Speranda Niepoględzie | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | Granit Kończewo - KS Słupia Kobylnica | 4 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-24 | KS Słupia Kobylnica - TS Pomorze Potęgowo | 6 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | KS Skotawia Dębnica Kaszubska - KS Słupia Kobylnica | 0 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
yuvarlak 0 | |||
2023-10-11 | KS Słupia Kobylnica - MKS Start Miastko | 2 - 4 | |
2023-09-20 | KS Słupia Kobylnica - Garbarnia Kępice | 4 - 0 | |
2023-08-30 | KS Słupia Kobylnica - Błękitni Główczyce | 10 - 0 | |
2023-08-15 | Orły Wierego Pęplino - KS Słupia Kobylnica | 2 - 5 |
KS Słupia Kobylnica
Futbol, Polonya, Takım KS Słupia Kobylnica. Orijinal takım adı: KS Słupia Kobylnica.
KS Słupia Kobylnica şampiyonaya katılır Klasa Okręgowa Słupska. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Klasa Okręgowa Słupska.
Takımda KS Słupia Kobylnica 0 oyuncular.
Sonraki Takım KS Słupia Kobylnica gerçekleşecek 2024-09-07 13:00:47: KS Słupia Kobylnica KS Dolina Speranda Niepoględzie . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Turnuvalar
Puan durumu
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |