Olaylar
U20 Paulista | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-06-14 | Novorizontino U20 - Marília U20 | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-07 | Marília U20 - Grêmio Prudente U20 | 3 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-31 | Presidente Prudente U20 - Marília U20 | 0 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-24 | VOCEM U20 - Marília U20 | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-17 | Marília U20 - Tupã U20 | 2 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-05-10 | Marília U20 - Novorizontino U20 | 3 - 4 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-03 | Grêmio Prudente U20 - Marília U20 | 2 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-26 | Marília U20 - Presidente Prudente U20 | 2 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-19 | Marília U20 - VOCEM U20 | 1 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-04-12 | Tupã U20 - Marília U20 | 1 - 4 | |
U20 Copa Sao Paulo de Juniores | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-01-12 | Atlético Goianiense U20 - Marília U20 | 5 - 1 |
Marília U20
Futbol, Brezilya, Takım Marília U20. Orijinal takım adı: Marília U20.
Marília U20 şampiyonaya katılır U20 Paulista. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar U20 Paulista.
Takımda Marília U20 0 oyuncular.
Hugo Emanuel Barros Chacon — takımın teknik direktörü Marília U20. Hugo Emanuel Barros Chacon geçirdi takımın bir parçası olarak maçın 6 Marília U20. team.text.4 Atılan puanlar: 2. Bir kariyerde atılan puan sayısı koçun etkinliğini gösterir.
Sonraki Takım Marília U20 gerçekleşecek 2024-06-14 18:00:00: Novorizontino U20 Marília U20 . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Antrenör
Hugo Emanuel Barros Chacon
BRA
milliyet
1992-12-07
Doğum tarihi
6
Toplam oyun
0 (0%)
kazanır
0 (0%)
Beraberlik
4 (66.7%)
Zararlar
2
Atılan puanlar
0.3
Maç başına ortalama puan
Puan durumu
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mirassol U20 | 9 | 8 | 1 | 0 | 30:5 | 25 |
2
|
José Bonifácio EC U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:7 | 22 |
3
|
Olimpia SP U20 | 9 | 4 | 1 | 4 | 9:15 | 13 |
4
|
Tanabi U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:16 | 9 |
5
|
Rio Preto U20 | 9 | 2 | 0 | 7 | 8:20 | 6 |
6
|
Fernandópolis U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 5:19 | 4 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Novorizontino U20 | 9 | 8 | 2 | 0 | 36:5 | 25 |
2
|
Grêmio Prudente U20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:9 | 19 |
3
|
Marília U20 | 9 | 5 | 1 | 3 | 19:12 | 16 |
4
|
Presidente Prudente U20 | 9 | 4 | 1 | 5 | 13:19 | 13 |
5
|
VOCEM U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:21 | 4 |
6
|
Tupã U20 | 9 | 0 | 2 | 7 | 8:32 | 2 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Botafogo-SP U20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 36:8 | 20 |
2
|
Sertãozinho U20 | 9 | 5 | 1 | 3 | 13:16 | 16 |
3
|
Comercial-SP U20 | 9 | 3 | 5 | 1 | 24:15 | 14 |
4
|
CA Bandeirante U20 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:14 | 11 |
5
|
Atlética Francana U20 | 9 | 2 | 1 | 6 | 15:26 | 7 |
6
|
Internacional de Bebedouro U20 | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:35 | 7 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Velo Clube U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 21:5 | 22 |
2
|
Ferroviária U20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 34:4 | 20 |
3
|
XV de Novembro Jaú U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 26:5 | 17 |
4
|
Rio Claro SP | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:13 | 11 |
5
|
São Carlos U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 6:28 | 4 |
6
|
Taquaritinga U20 | 9 | 1 | 0 | 8 | 1:43 | 3 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
XV de Piracicaba U20 | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:10 | 16 |
2
|
União São João U20 | 9 | 4 | 4 | 1 | 13:6 | 16 |
3
|
Internacional de Limeira U20 | 9 | 4 | 4 | 1 | 17:15 | 16 |
4
|
Cosmopolitano U20 | 9 | 4 | 2 | 3 | 9:7 | 14 |
5
|
Rio Branco SP | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | 10 |
6
|
Independente de Limeira U20 | 9 | 0 | 3 | 7 | 7:23 | 3 |
Group 6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ponte Preta SP | 9 | 7 | 1 | 2 | 19:7 | 22 |
2
|
SC Aguaí U20 | 9 | 5 | 2 | 3 | 11:6 | 16 |
3
|
Brasilis FC U20 | 9 | 5 | 1 | 4 | 15:20 | 15 |
4
|
Porto Foot Ball U20 | 9 | 3 | 3 | 4 | 14:10 | 11 |
5
|
Itapirense U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:21 | 9 |
6
|
Guaçuano U20 | 9 | 2 | 1 | 6 | 11:17 | 7 |
Group 7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ituano U20 | 9 | 6 | 2 | 2 | 22:13 | 20 |
2
|
Sfera FC U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 25:10 | 17 |
3
|
São Bento U20 | 9 | 5 | 2 | 3 | 14:11 | 16 |
4
|
Desportivo Brasil U20 | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:10 | 16 |
5
|
Comercial Tietê U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 11:18 | 9 |
6
|
Elosport Capão Bonito U20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 4:32 | 1 |
Group 8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
União Suzano AC U20 | 9 | 6 | 2 | 1 | 14:5 | 20 |
2
|
Taubaté U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
3
|
Pinda FC U20 | 9 | 4 | 1 | 4 | 23:11 | 13 |
4
|
Sao Jose Esporte Clube | 9 | 3 | 4 | 2 | 15:10 | 13 |
5
|
CA Joseense U20 | 9 | 3 | 3 | 3 | 20:19 | 12 |
6
|
União Mogi U20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:36 | 1 |
Group 9: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bragantino SP | 9 | 7 | 1 | 1 | 20:7 | 22 |
2
|
SKA Brasil SP U20 | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:7 | 15 |
3
|
Capivariano SP | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:13 | 14 |
4
|
Guarani U20 | 7 | 2 | 3 | 2 | 12:8 | 9 |
5
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:21 | 5 |
6
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:15 | 1 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SKA Brasil SP U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Capivariano SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Bragantino SP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Guarani U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
6
|
Paulínia Futebol Universitário U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 10: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Paulo U20 | 9 | 9 | 0 | 0 | 35:4 | 27 |
2
|
Referência FC U20 | 9 | 5 | 2 | 2 | 18:16 | 17 |
3
|
Oeste U20 | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:10 | 13 |
4
|
Audax-SP U20 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:17 | 8 |
5
|
Gremio Esportivo Osasco SP U20 | 9 | 2 | 2 | 5 | 21:31 | 8 |
6
|
Clube Vital U20 | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:28 | 4 |
Group 11: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Palmeiras SP | 9 | 8 | 1 | 0 | 34:2 | 25 |
2
|
Ibrachina U20 | 9 | 6 | 1 | 2 | 21:11 | 19 |
3
|
Portuguesa Desportos SP | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:14 | 14 |
4
|
Nacional AC SP U20 | 9 | 2 | 3 | 4 | 9:11 | 9 |
5
|
Flamengo SP U20 | 9 | 3 | 0 | 6 | 6:19 | 9 |
6
|
Guarulhos U20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 5:31 | 1 |
Group 12: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Corinthians SP | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 20 |
2
|
Sao Caetano SP | 9 | 6 | 2 | 1 | 9:4 | 20 |
3
|
Aster Itaquaquecetuba U20 | 9 | 3 | 2 | 4 | 4:8 | 11 |
4
|
EC São Bernardo U20 | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:7 | 9 |
5
|
Água Santa U20 | 9 | 2 | 2 | 5 | 8:14 | 8 |
6
|
CA Juventus SP U20 | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:12 | 6 |
Group 13: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Santos U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 35:4 | 22 |
2
|
Santo Andre SP U20 | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:13 | 22 |
3
|
Mauá U20 | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:14 | 15 |
4
|
Portuguesa Santista U20 | 9 | 4 | 2 | 3 | 18:20 | 14 |
5
|
Jabaquara AC SP U20 | 9 | 0 | 3 | 6 | 4:17 | 3 |
6
|
Mauaense U20 | 9 | 0 | 1 | 8 | 8:30 | 1 |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rio Preto U20 | ||||||
|
Mirassol U20 | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
Olimpia SP U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Novorizontino U20 | ||||||
|
Marília U20 | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Tupã U20 | ||||||
|
VOCEM U20 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial-SP U20 | ||||||
|
Botafogo-SP U20 | ||||||
|
Sertãozinho U20 | ||||||
|
CA Bandeirante U20 | ||||||
|
Atlética Francana U20 | ||||||
|
Internacional de Bebedouro U20 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Rio Claro SP | ||||||
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Ferroviária U20 | ||||||
|
Taquaritinga U20 | ||||||
|
São Carlos U20 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
XV de Piracicaba U20 | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Rio Branco SP | ||||||
|
Independente de Limeira U20 |
Group 6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Itapirense U20 | ||||||
|
Brasilis FC U20 |
Group 7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
São Bento U20 | ||||||
|
Desportivo Brasil U20 | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Elosport Capão Bonito U20 | ||||||
|
Ituano U20 |
Group 8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Taubaté U20 | ||||||
|
Pinda FC U20 | ||||||
|
Sao Jose Esporte Clube | ||||||
|
União Mogi U20 |
Group 9: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Guarani U20 | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Guarani U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Audax-SP U20 | ||||||
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Gremio Esportivo Osasco SP U20 | ||||||
|
Oeste U20 | ||||||
|
São Paulo U20 | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Portuguesa Desportos SP | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Nacional AC SP U20 | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
Flamengo SP U20 | ||||||
|
Guarulhos U20 |
Group 12: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sao Caetano SP | ||||||
|
CA Juventus SP U20 | ||||||
|
EC São Bernardo U20 | ||||||
|
Água Santa U20 | ||||||
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Portuguesa Santista U20 | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Santos U20 | ||||||
|
Santo Andre SP U20 | ||||||
|
Mauaense U20 |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mirassol U20 | ||||||
|
Rio Preto U20 | ||||||
|
Fernandópolis U20 | ||||||
|
Tanabi U20 | ||||||
|
José Bonifácio EC U20 | ||||||
|
Olimpia SP U20 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Novorizontino U20 | ||||||
|
Marília U20 | ||||||
|
Grêmio Prudente U20 | ||||||
|
Presidente Prudente U20 | ||||||
|
Tupã U20 | ||||||
|
VOCEM U20 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botafogo-SP U20 | ||||||
|
Sertãozinho U20 | ||||||
|
Comercial-SP U20 | ||||||
|
Atlética Francana U20 | ||||||
|
Internacional de Bebedouro U20 | ||||||
|
CA Bandeirante U20 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Velo Clube U20 | ||||||
|
Ferroviária U20 | ||||||
|
XV de Novembro Jaú U20 | ||||||
|
Rio Claro SP | ||||||
|
São Carlos U20 | ||||||
|
Taquaritinga U20 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Internacional de Limeira U20 | ||||||
|
Cosmopolitano U20 | ||||||
|
XV de Piracicaba U20 | ||||||
|
União São João U20 | ||||||
|
Rio Branco SP | ||||||
|
Independente de Limeira U20 |
Group 6: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta SP | ||||||
|
Porto Foot Ball U20 | ||||||
|
SC Aguaí U20 | ||||||
|
Guaçuano U20 | ||||||
|
Itapirense U20 | ||||||
|
Brasilis FC U20 |
Group 7: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Desportivo Brasil U20 | ||||||
|
Sfera FC U20 | ||||||
|
Comercial Tietê U20 | ||||||
|
São Bento U20 | ||||||
|
Ituano U20 | ||||||
|
Elosport Capão Bonito U20 |
Group 8: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Joseense U20 | ||||||
|
Taubaté U20 | ||||||
|
União Suzano AC U20 | ||||||
|
Sao Jose Esporte Clube | ||||||
|
União Mogi U20 | ||||||
|
Pinda FC U20 |
Group 9: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Guarani U20 | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
U20 Paulista, Group 9 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKA Brasil SP U20 | ||||||
|
Capivariano SP | ||||||
|
Bragantino SP | ||||||
|
Guarani U20 | ||||||
|
Metropolitano Jundiaí FC U20 | ||||||
|
Paulínia Futebol Universitário U20 |
Group 10: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Referência FC U20 | ||||||
|
Gremio Esportivo Osasco SP U20 | ||||||
|
Audax-SP U20 | ||||||
|
Oeste U20 | ||||||
|
São Paulo U20 | ||||||
|
Clube Vital U20 |
Group 11: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Nacional AC SP U20 | ||||||
|
Portuguesa Desportos SP | ||||||
|
Ibrachina U20 | ||||||
|
Palmeiras SP | ||||||
|
Flamengo SP U20 | ||||||
|
Guarulhos U20 |
Group 12: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC São Bernardo U20 | ||||||
|
Sao Caetano SP | ||||||
|
CA Juventus SP U20 | ||||||
|
Água Santa U20 | ||||||
|
SC Corinthians SP | ||||||
|
Aster Itaquaquecetuba U20 |
Group 13: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mauá U20 | ||||||
|
Portuguesa Santista U20 | ||||||
|
Jabaquara AC SP U20 | ||||||
|
Santos U20 | ||||||
|
Santo Andre SP U20 | ||||||
|
Mauaense U20 |