Milagros FC – takım performansı Futbol,
Milagros FC
Olaylar
Ascenso Provincial del Guayas | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-07-27 | Gloria Saltos FC - Milagros FC | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-24 | Milagros FC - León de Juda | 4 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Toreros FC - Milagros FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-13 | Milagros FC - CA Giancarlo Ramos | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-10 | CA JGB - Milagros FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-06 | Milagros FC - Gloria Saltos FC | 12 - 1 |
Milagros FC
Futbol, Takım Milagros FC.
Milagros FC şampiyonaya katılır Ascenso Provincial del Guayas. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar Ascenso Provincial del Guayas.
Takımda Milagros FC 0 oyuncular.
Sonraki Takım Milagros FC gerçekleşecek 2024-07-27 20:45:37: Gloria Saltos FC Milagros FC . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Turnuvalar
Puan durumu
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guayaquil SC | 8 | 7 | 0 | 1 | 43:2 | 21 |
2
|
Naranja Mekánica FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 28:1 | 15 |
3
|
Guayaquil FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:19 | 8 |
4
|
Guayas FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:18 | 4 |
5
|
Legión Amarilla FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 3:48 | 4 |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Astillero FC | 7 | 6 | 1 | 0 | 26:0 | 19 |
2
|
Club Sport Atlético Daule | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:7 | 11 |
3
|
CD Filanbanco | 7 | 3 | 1 | 3 | 8:11 | 10 |
4
|
Real Fortaleza FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:8 | 10 |
5
|
CD Espol | 8 | 0 | 1 | 7 | 5:37 | 1 |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Everest | 7 | 5 | 2 | 0 | 17:2 | 17 |
2
|
Club Atlético Wahlex | 8 | 4 | 3 | 1 | 18:2 | 15 |
3
|
CBM FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8:17 | 8 |
4
|
Balzar City FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:7 | 8 |
5
|
Panamá SC | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:30 | 1 |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Patria | 9 | 8 | 0 | 1 | 40:6 | 24 |
2
|
Club Atlético Samborondón | 9 | 5 | 1 | 3 | 22:11 | 16 |
3
|
CS Estudiantes del Guayas | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:10 | 14 |
4
|
ADN | 9 | 3 | 4 | 2 | 18:11 | 13 |
5
|
Ferrocarril FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 6:29 | 5 |
6
|
La Familia FC | 9 | 0 | 3 | 6 | 8:41 | 3 |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Milagros FC | 9 | 5 | 3 | 1 | 26:6 | 18 |
2
|
CA JGB | 9 | 5 | 3 | 1 | 20:3 | 18 |
3
|
Toreros FC | 9 | 6 | 0 | 3 | 30:7 | 18 |
4
|
CA Giancarlo Ramos | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
León de Juda | 9 | 0 | 3 | 6 | 10:28 | 3 |
6
|
Gloria Saltos FC | 9 | 0 | 2 | 7 | 6:57 | 2 |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Naranja Mekánica FC | ||||||
|
Guayaquil FC | ||||||
|
Legión Amarilla FC | ||||||
|
Guayaquil SC | ||||||
|
Guayas FC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Astillero FC | ||||||
|
Club Sport Atlético Daule | ||||||
|
Real Fortaleza FC | ||||||
|
CD Filanbanco | ||||||
|
CD Espol |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Everest | ||||||
|
Club Atlético Wahlex | ||||||
|
CBM FC | ||||||
|
Balzar City FC | ||||||
|
Panamá SC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Patria | ||||||
|
Club Atlético Samborondón | ||||||
|
Ferrocarril FC | ||||||
|
CS Estudiantes del Guayas | ||||||
|
ADN | ||||||
|
La Familia FC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Toreros FC | ||||||
|
Milagros FC | ||||||
|
León de Juda | ||||||
|
CA JGB | ||||||
|
CA Giancarlo Ramos | ||||||
|
Gloria Saltos FC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guayaquil SC | ||||||
|
Naranja Mekánica FC | ||||||
|
Guayaquil FC | ||||||
|
Guayas FC | ||||||
|
Legión Amarilla FC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Astillero FC | ||||||
|
CD Filanbanco | ||||||
|
Real Fortaleza FC | ||||||
|
Club Sport Atlético Daule | ||||||
|
CD Espol |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Everest | ||||||
|
Balzar City FC | ||||||
|
Club Atlético Wahlex | ||||||
|
CBM FC | ||||||
|
Panamá SC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CS Patria | ||||||
|
ADN | ||||||
|
Club Atlético Samborondón | ||||||
|
CS Estudiantes del Guayas | ||||||
|
La Familia FC | ||||||
|
Ferrocarril FC |
Ascenso Provincial del Guayas - Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Giancarlo Ramos | ||||||
|
CA JGB | ||||||
|
Milagros FC | ||||||
|
Gloria Saltos FC | ||||||
|
Toreros FC | ||||||
|
León de Juda |