Futbol / Dünya /

Odi SC – takım performansı Futbol, Dünya

Odi SC

Odi SC

Odi SC Oyuncu Kadrosu

1

Toplam oyuncu

1 (100%)

Lejyoner

savunma oyuncusu


# oyuncu ülke Pos Yaş Değerlendirme
23 Ahmed Aiham Ahmed Aiham D

Olaylar

Dhivehi Premier League Dhivehi Premier League
yuvarlak 18
2026-02-06 Maziya Sports and Recreation Club - Odi SC 1 - 0
yuvarlak 17
2026-01-28 Odi SC - Buru SC 1 - 1
yuvarlak 16
2026-01-23 Odi SC - Victory SC 3 - 0
yuvarlak 14
2026-01-12 Odi SC - Club Green Streets 2 - 1
yuvarlak 13
2026-01-06 Odi SC - New Radiant SC 0 - 0
yuvarlak 12
2025-12-26 Odi SC - Club Eagles 0 - 2
yuvarlak 11
2025-12-19 Odi SC - United Victory 5 - 1
yuvarlak 10
2025-12-11 Odi SC - TC Sports Club 3 - 0
yuvarlak 9
2025-11-29 TC Sports Club - Odi SC 0 - 3
yuvarlak 8
2025-11-22 Odi SC - New Radiant SC 1 - 0

Odi SC

Futbol, Dünya, Takım Odi SC. Orijinal takım adı: Odi SC.

Takımda Odi SC 1 oyuncular. Lejyonerler: 1 (100%).

Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.