Orlęta Radzyń Podlaski – takım performansı Futbol,
Orlęta Radzyń Podlaski
Olaylar
IV. Liga - Lubelska | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-10-19 | Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-10-13 | Orlęta Radzyń Podlaski - Górnik II Łęczna S.A. | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-10-05 | Huragan Międzyrzec Podlaski - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-09-28 | Orlęta Radzyń Podlaski - KS Lublinianka | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-09-21 | Tomasovia Tomaszów Lubelski - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-18 | Orlęta Radzyń Podlaski - Motor II Lublin S.A. | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-15 | Stal Krasnik - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-07 | Orlęta Radzyń Podlaski - Opolanin Opole Lubelskie | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Gryf Gmina Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | Orlęta Radzyń Podlaski - Granit Bychawa | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-21 | Łada 1945 Biłgoraj - Orlęta Radzyń Podlaski | 4 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-18 | Orlęta Radzyń Podlaski - Sygnał Lublin | 4 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | Kłos Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 5 |
Orlęta Radzyń Podlaski
Futbol, Takım Orlęta Radzyń Podlaski.
Orlęta Radzyń Podlaski şampiyonaya katılır IV. Liga - Lubelska. Şampiyona puanlarını, takımların güncel sonuçlarını ve gelecek maçların zamanlamasını sayfada bulabilirsiniz: sıralamalar IV. Liga - Lubelska.
Takımda Orlęta Radzyń Podlaski 0 oyuncular.
Sonraki Takım Orlęta Radzyń Podlaski gerçekleşecek 2024-08-24 15:00:29: Orlęta Radzyń Podlaski Granit Bychawa . Maçlar sayfasında dizi, takım istatistikleri, katsayıların hareket geçmişi ve ilginç anların videolarını izleyebilirsiniz.
Turnuvalar
Puan durumu
IV. Liga - Lubelska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Łada 1945 Biłgoraj | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
2
|
KS Lublinianka | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
3
|
Stal Krasnik | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
4
|
MKS Janowianka Janów Lubelski | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
5
|
Hetman Zamość | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
6
|
Orlęta Radzyń Podlaski | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:8 | 6 |
7
|
Start 1944 Krasnystaw | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
8
|
Tomasovia Tomaszów Lubelski | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:2 | 3 |
9
|
Huragan Międzyrzec Podlaski | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
10
|
Avia II Świdnik | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
11
|
Opolanin Opole Lubelskie | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
12
|
Sygnał Lublin | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | 3 |
13
|
Gryf Gmina Zamość | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Granit Bychawa | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:6 | 1 |
15
|
Górnik II Łęczna S.A. | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
16
|
Kłos Chełm | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
17
|
Motor II Lublin S.A. | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:17 | 0 |